Widget

Cytaty, screeny, filmy, opowiadania, grafika. Widziałeś coś śmiesznego, nagrałeś naszą super akcję? To miejsce dla tych perełek!
cyniksPL
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2014, 12:42

Post autor: cyniksPL » 20 sie 2014, 22:13

Jako, że oczekuję na swój sprzęcik, żeby moc dołączyć do bitew, postanowiłem zrobić sobie od tak widgecik na androidka. Problem w tym, że brak mi na razie pomysłów. Mam taki jeden, żeby dać przycisk, który przekieruje na stronę naszego outfitu, ale nwm czy jest to możliwe. Oto zdjęcie:
Obrazek

Co wy na to? :D

EDIT:
Dobra, jest opcja z przenoszeniem na stronę. Potrzebuję tylko jakiegoś zdj na ikonkę (będzie to w prawym dolnym rogu). Jakieś propozycje? :)

Poprawiona wersja:
Obrazek
Kolor czerwony zegara i fioletowy daty oznaczają TR i Vanusów :D. (Żeby nie zapomnieć kogo zabijać ) :)
A temperatura (na razie) pokazuje od 0st. C do 40 st. C

Awatar użytkownika
LTKLpl

ŻOŁD Pilot Dinozaur 2013 Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 653
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: LTKLpl

Post autor: LTKLpl » 21 sie 2014, 2:00

Heh fajny, jest grafika, przekazuje parę informacji, a jeśli uda Ci się umieścić guzik z odnośnikiem do forum, to chciałbym go u siebie, bo często przeglądam forum na telefonie. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to zbyt oczojebne kolory informacji i jak dla mnie niepotrzebnie wykrzywiona godzina. Co do ikony to myślałem nad outfitowym logiem, ale 2 orzełki gryzłyby się ze sobą, więc stawiam na zmajstrowany w paincie przycisk z napisem "forum" obok nazwy outfitu :D
Obrazek

cyniksPL
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2014, 12:42

Post autor: cyniksPL » 21 sie 2014, 11:20

To "naprawię" tę godzinę :). Jestem kiepski w dobieraniu kolorów. Już ustawiłem, że jak klikam w "Planetside 2" to przenosi na oficjalną stronę ich, jak klik w "Sentinels of Conglomerate" to na naszą główną a jak w przycisk to na forum. A ja jestem chyba ślepy, bo nie wiem gdzie jest kurde to nasze llogo? /dntknw
Zobaczę jeszcze w jaki sposób mogę udostępnić. Ale raczej przez najbliższy czas nie mam dużo czasu.*crazy*

A, masz pomysł co tam umieścić? Bo ja mam dużo zapału, ale zawwze przez to słabe pomysły :D

Awatar użytkownika
Say

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Pomoc (drogowa) Certyfikowany Medyk
Baretka NOSAT
dr hab. n. med.
Posty: 461
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:10
Medals: 5
Lokalizacja: Warszawa
Postać PlanetSide 2: Sayine
Kontakt:

Post autor: Say » 21 sie 2014, 14:37

cyniksPL napisał(a):A ja jestem chyba ślepy, bo nie wiem gdzie jest kurde to nasze llogo? /dntknw
https://drive.google.com/folderview?id= ... p=sharing#

Logo jest o tu, różne warianty, do wyboru, do koloru ^^
Obrazek

Po odbiór karnetów na leczenie zapraszamy do Działu Obsługi Klienta w godzinach 18-24.

cyniksPL
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2014, 12:42

Post autor: cyniksPL » 21 sie 2014, 15:08

Say napisał(a):
cyniksPL napisał(a):A ja jestem chyba ślepy, bo nie wiem gdzie jest kurde to nasze llogo? /dntknw
https://drive.google.com/folderview?id= ... p=sharing#

Logo jest o tu, różne warianty, do wyboru, do koloru ^^
Do koloru lub bez koloru /derisive

Przyciski działają :D

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 24 sie 2014, 17:12

Nie bd zakładał drugiego tematu, bo w sumie tematyka dość podobna. Nie wiecie czy dało by się zaprogramować taki gadżet w windows 7 żeby wyświetlał kto jest on-line na planetside?

Szczyblorz
Posty: 131
Rejestracja: 15 lip 2014, 15:52

Post autor: Szczyblorz » 24 sie 2014, 17:26

da się tylko po co? szkoda roboty skoro jest na stronie...
jedynie czego jeszcze brakuje to
http://dkarbriggs.tk/Test%20Zone/briggs.php?id=10

ODPOWIEDZ