Event Bombkowy

Cytaty, screeny, filmy, opowiadania, grafika. Widziałeś coś śmiesznego, nagrałeś naszą super akcję? To miejsce dla tych perełek!
Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Event Bombkowy

Post autor: DreDpl » 29 gru 2014, 9:44

Witam,
Założyłem temat w którym chciałbym żeby każdy kto uczestniczył w wczorajszym evencie wypowiedział się czy podobała mu się taka inicjatywa. Czy coś było słabe, źle zorganizowane? Czy chcecie aby takie inicjatywy pojawiały się częściej? Piszcie.

Update:
Póki co zmontowałem trailer z relacji : https://www.youtube.com/watch?v=xKEOZ0qRQbI&feature=youtu.be

Mam nadzieję że się spodoba ;)

Update 2:
Nikt się nie wypowiada i nic nie wpisuje, więc muszę edytować własny post. "Flashmageddon" gotowy, można oglądnąć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=kw3SvD54aok
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 0:51 przez Czak Noriz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bbcode
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 30 gru 2014, 19:52

W sumie jak obejrzałem ten filmik to widzę że nie jechałem dobrze, po prostu Dred wystrzelał wszystkich rywali.

Awatar użytkownika
LTKLpl

ŻOŁD Pilot Dinozaur 2013 Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 653
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: LTKLpl

Post autor: LTKLpl » 30 gru 2014, 23:42

Cóż... jakaś połowa składu wytrzymała ze mną do końca, więc chyba było dobrze :D

Komunikacja SL bez zarzutu, wspólny whisper jest genialny, dokładnie wiedziałem, kiedy robić YOLO bo następna decyzja jeszcze się podejmowała a kiedy cisza w eterze oznaczała oczekiwanie na wykonanie bieżących zadań.

Było trochę pojazdów, zdobyliśmy parę placówek, ogólne propsy.

Część zabawowa: jak dla mnie Flashmageddon i Predatorzy wygrali wszystko, Valkirie też były fajne, ale jak dla mnie za mały wpływ gunnerów na przebieg rozgrywki a co gorsza rozwaliłem się na 3 przeszkodzie, pierwszym będąc :D
Stealth assalut jakoś do mnie nie przemówił, może dlatego, że jestem słaby w skradankach.

A i niestety okazało się, że NieVidia Shadowplay znowu mnie zdradziła i o ile w ostatniej relacji były wszystkie głosy poza moim o tyle teraz nagrywarka ochoczo łykała wszystko co mikrofon zapodał, tym sposobem perfekcyjnie słychać gości, których akurat miałem, niewyciszonego tym faktem psa, chłodzenie kompa, każdy mój oddech a do tego każdy mój tekst ma wyraźnie podbitą głośność.
Pogrzebię przy tym, ale obawiam się, że z moich nagrań nici.
Obrazek

Awatar użytkownika
Say

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Pomoc (drogowa) Certyfikowany Medyk
Baretka NOSAT
dr hab. n. med.
Posty: 461
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:10
Medals: 5
Lokalizacja: Warszawa
Postać PlanetSide 2: Sayine
Kontakt:

Post autor: Say » 31 gru 2014, 0:27

Część taktyczna - git majonez, nieco się przedłużyła, ale chyba nie odczuł tego nikt poza mną, gdy spojrzałam na zegarek i uświadomiłam sobie, że w ciągu ostatnich 48 godzin spałam jakieś 8. A o tym szybko zapomniałam, gdy zaczęła się część zabawowa, która była super ^^

Dobrze sprawdziła się liczba osób - ani za dużo, ani za mało, w sam raz.

Ciut było czuć na początku nieogar - na Hossinie pustki, a my się wyprawiamy Liberatorami, zapolować na te właśnie pustki. Potem, po przeskoku na Amerish - bez zarzutu. Kaloryfer poradził sobie dobrze, mój skład - Delta - również grał tak, że czuć było taktyczny charakter rozgrywki.

Bardzo mnie cieszy, że ludziom (najtwardszym) podobała się zabawa w Predatorów. Sama jeszcze muszę się do niej przekonać, ale super było słuchać, jak inni faktycznie dobrze się bawią. O ile dobrze słyszałam, przelot Valkiriami i przejazd Flashami również dały sporo funu. I to wstawianie wszelkiego możliwego sprzętu na Amp Station <3

Jak dla mnie - jeden z lepszych eventów!
Obrazek

Po odbiór karnetów na leczenie zapraszamy do Działu Obsługi Klienta w godzinach 18-24.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 31 gru 2014, 15:32

Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 0:49 przez Czak Noriz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bbcode
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Desperado
Posty: 100
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:02

Post autor: Desperado » 01 sty 2015, 12:37

Nieźle się bawiliście, chętnie bym wziął udział w kolejnej odsłonie.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 01 sty 2015, 14:13

W sumie czemu nie. Tylko tym razem samą część zabawową można by zrobić. I w tygodniu ... tak żeby Ci którzy w weekend nie mogą również mieli szansę w uczestnictwie.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

ODPOWIEDZ