Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Dzieñ dobry

Pogaduchy po południu przy filiżaneczce herbatki z prądem i sucharze dnia ;)
GOD
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 10:03

Post autor: GOD » 10 kwie 2013, 8:31

Szalom !

Panie i panowie , czy przyjmiecie mnie w swoje szeregi ??

Mogę objąć funkcje kapelana ;) z racji wieku i tuszy nie nadaje się już za bardzo do biegania polu (nie jestem z Krakowa, tak mi się jakoś napisało) ale mogę dać wsparcie moim KM-em ...
Gram od niedawna w PS2 i głównie dla zabawy , wiec pewnie w ścisłych składach się nie przydam, ale zawsze leniej pobiegać w większej grupie z biało-czerwoną naszywką na ramieniu ...

Gram głównie wieczorami , dzieci, rodzina, te sprawy, sami wiecie (kapelan i ma dzieci - tak czasem bywa - nie dziw się może twój tatą też jest ksiądz ;) ) żarcik...

Ale do rzeczy jakbym się nadał , to niech się ktoś ze sztabu odezwie, najlepiej jakaś ładna pani oficer, ale i kapralem nie pogardzę ...

mój nick w grze;OHRA77 - teraz się zorientowałem , że gram kobietą ... no cóż nikt nie jest doskonały ...

pozdrawiam GOD.

Laser13v

Hall of Fame
Posty: 80
Rejestracja: 24 sty 2013, 0:41
Medals: 1

Post autor: Laser13v » 10 kwie 2013, 9:23

Moze nie jestem ladna kobieta ale napisz do Laser13v tez bede sie staral zlapac cie w grze, a jak nie wbij na ts3.sentinels.pl to napewno kto bedzie :)

GOD
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 10:03

Post autor: GOD » 10 kwie 2013, 12:51

Laser13v napisał/a:
Moze nie jestem ladna kobieta ale napisz do Laser13v tez bede sie staral zlapac cie w grze, a jak nie wbij na ts3.sentinels.pl to napewno kto bedzie :)

Dzięki to pewnie zajrzę na TSa. Bóg zapłać !

pozdro GOD.

Arcadde

Hall of Fame
Posty: 103
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 1

Post autor: Arcadde » 10 kwie 2013, 14:59

jasne na ts i jazda

ODPOWIEDZ