Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Infestation:Survivor Stories

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 17 gru 2013, 20:29

Tak, tak zaraz zjecie mnie sa tą podróbę DayZ, ale jeśli ktoś nie chce inwestować kasy w Armę 2 ani kupować alf innych gier survival mmo typu Nether czy Rust to jest możliwość grania na kontach trialowych Infestation, bez strachu że wydamy kasę na grę których developerzy w ogóle nie słuchają graczy.

PS: Ostatnio zmienili mapę i już testują pojazdy, więc jakby ktoś chciał zagrać ze mną to pisać nick w grze: Gregor Griffin
mam parę rzeczy w global inventory, więc od zera byście nie zaczynali.

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 17 gru 2013, 21:16

To jest WarZ tak? Jak to jest WarZ to jest piracki klient DeadZ. Serwery czasami nawalają ale ogólnie jest raczej spoko.

Cytryn

Dinozaur 2012 Hall of Fame
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2013, 13:35
Medals: 2

Post autor: Cytryn » 17 gru 2013, 22:27

A ja bym się nie zgodził ze stwierdzeniem, że twórcy nie słuchają gracz.

Na sprawę można spojrzeć z kilku stron, ale moim zdaniem gracze ostatnio ingerują w gry, aż za bardzo przez co całość traci balans i nie do końca zgadza się z wizją autora. Wydaje mi się, że czasem gry stają się nawet zbyt łatwe i szybko się nudzą.

Z drugiej strony "co dwie głowy to nie jedna" i na pewno pada wiele świetnych pomysłów od strony graczy, ale nie można zapominać, że nie wszystko da się zrealizować, a stabilność gry powinna być priorytetem.

Najlepszym przykładem jak gracze ingerują w grę jest oczywiście PlanetSide 2

ODPOWIEDZ