Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Dayz standalone

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Post autor: Vorthax » 17 gru 2013, 21:28


Awatar użytkownika
Say

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Pomoc (drogowa) Certyfikowany Medyk
Baretka NOSAT
dr hab. n. med.
Posty: 461
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:10
Medals: 5
Lokalizacja: Warszawa
Postać PlanetSide 2: Sayine
Kontakt:

Post autor: Say » 17 gru 2013, 22:10

Podobno zabugowane, jak na early access przystało, ale jednocześnie bardzo miodne. Chyba sobie sprawię prezent na święta ;)
Obrazek

Po odbiór karnetów na leczenie zapraszamy do Działu Obsługi Klienta w godzinach 18-24.

Laser13v

Hall of Fame
Posty: 80
Rejestracja: 24 sty 2013, 0:41
Medals: 1

Post autor: Laser13v » 18 gru 2013, 14:01

Takze mam zamiar kupic sobie pod choinke :D wiec juz pare osob bedzie miało i mozna pograc :)

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 18 gru 2013, 14:18

Pograłbym, gdyby steam zrobił jakąś obniżkę na święta- obecna cena ponad 20 ojro mnie odpycha. Nether kosztuje troszkę więcej ale jest mniej zbugowany.

Suzej
Posty: 24
Rejestracja: 22 lut 2013, 19:45

Post autor: Suzej » 18 gru 2013, 20:32

Nether nie podchodzi do pięt do DayZ obojętnie czy z Army czy standalone. Grałem ostatnio ww weekend i to jest moja opinia.

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 18 gru 2013, 20:35

Zależy czy wolisz bezmózgie zombi biegające w hordach czy teleportujące się do ciebie potwory no i zasadnicza różnica cqb w chicago vs otwarta przestrzeń Czarnorusi

Suzej
Posty: 24
Rejestracja: 22 lut 2013, 19:45

Post autor: Suzej » 18 gru 2013, 21:03

Nether to totalnie inna rozgrywka niż DayZ. W Nether biegasz po manie bez wiadomego celu ja na ten etap gry bo nie wiem czy zamierzają coś dodać, a misje eventy zdarzają się co jakiś czas ale bez sprzętu to nic nie zawojujesz a go znaleść to trudno. W DayZ od razu masz podane możliwości: znajdź żarcie, schronienie, możliwość budowy bazy, zdobycia pojazdów, a przy tym o wiele trudniejszym systemem celowania i nie ma aż takiego kampienia przy safe zonach jak w Nether.

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 18 gru 2013, 21:11

Powiem tyle, gram na darmowym trialu WarZ od 2 miesięcy i DayZ kupię, jeśli będę mieć z kim zaufanym grać, bo samemu to na dłuższą metę nuda jest, poza tym jak gdzieś lata banda bandziorów to w tył zwrot bo i przewaga liczebna i lepszy stuff. Nie raz miałem pecha jak chciałem zebrać łatwego killa bo widziałem kolesia wychodzącego z budynku, a chwile potem z okien tego budynku heada dostałem.

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Post autor: Vorthax » 18 gru 2013, 22:13

Akurat z szukaniem grupy osób do grania nie będzie u nas problemu ;)

Trochę się mapa zmieniła, przez dłuższą chwilę nie wiedziałem gdzie jestem.

Awatar użytkownika
marheri

Dinozaur 2013
Posty: 159
Rejestracja: 16 lut 2013, 18:17
Medals: 1

Post autor: marheri » 18 gru 2013, 23:28

Wygląda to nieźle ale czy opłaca się wydawać 100 zł na dayz standalone gdy posiada się armę 3 (wraz z dostępem do różnych modów survival/zombie)?

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 18 gru 2013, 23:41

marheri napisał(a):

Wygląda to nieźle ale czy opłaca się wydawać 100 zł na dayz standalone gdy posiada się armę 3 (wraz z dostępem do różnych modów survival/zombie)?

Według mnie: NIE. Równie dobrze możemy zgadać się (z tymi którzy posiadają ARME 3 ) i zagrać w którąś z modyfikacji z zombie. Obecnie jest ich zdaje się 4.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Zhar
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2014, 13:33

Post autor: Zhar » 02 sty 2014, 13:51

Witam panie i panowie Sentki ;)

Say napisał(a):

Podobno zabugowane, jak na early access przystało, ale jednocześnie bardzo miodne.
Miodne nawet bardzo, przynajmniej dla mnie lepsze od Moda.

Plusy:
- Spawny są narazie tylko na wybrzeżu więc łatwo się zorientować.
- W miarę przyjaźni gracze w przeciwieństwie do Moda gdzie spotkanie obcego to zawsze była wojna.
- Łatwiejsza klawiszologia

Minusy:
- Bugi (No ale to Alpha w końcu)
- Problemy z serwerami bo czasem poprostu rozłącza.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 02 sty 2014, 14:45

A tymczasem w ARMA 3 i modach wzorowanych na DayZ ... walka o przetrwanie trwa.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 10 sty 2014, 3:08

By nieco odświeżyć dyskusję muszę przychylić się do opinni kilka postów wyżej- Nether to zupełnie inna (trochę płytka) forma rozrywki niż DayZ SA. Szala przechyla się na stronę DayZ bowiem mimo bugów produkt "Rocketa" odnosi sukces. Wystarczy spojrzeć na stronę główną gry na której stale zwiększa się liczba graczy i w ten weekend przekroczy magiczne miljon posiadaczy produktu. Uśredniając devsi zarobili na tym miliony dolarów i jeżeli dojdzie do wydania oficjalnej wersji beta na steamie będzie to niechybnie gra roku 2014. Powiecie, że alfa, że bugi, lagi i hacki i bandyctwo ale jednego nie można zarzucić tej grze- braku klimatu. Żaden WarZ/Nether/Rust/7daystodie/czy inny niewypał pokroju The Dead Linger; nie ma w sobie takiego systemu powiązania głodu, pragnienia, energii, poziomu krwi i ogólnego % życia jaki jest tu zaimplementowany

https://www.youtube.com/watch?v=GwNgTnj9hBE

Na potrzeby gry stworzono wirtualną symulację procesów zachodzących w ciele związanych z potrzebami energetycznymi organizmu, chorobami i produkcją krwi po jej znacznej utracie. Jeśli po kolei będą dodawać do gry inne czynniki jak np: częściowa utrata zmysłów, efekty uboczne stresu, paniki itd to będzie to jedyna jak dotąd gra symulująca surviwal. Coś co w zamyśle z początku miało być shooterem mmo przekształca się powoli w prawdziwą postapokalipsę i nie można się dziwić graczom DayZ SA, że giną paradoksalnie nie z powodu innych graczy, ale własnej niewiedzy dotyczącej gry i powolnego odkrywania jej niuansów. Z niecierpliwością wyczekuję momentu gdy pojawi się chociaż 20% obniżka na steamie, chociaż w tym momencie zakup produktu to ryzyko... jednak bez ryzyka nie ma zabawy :D

Zhar
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2014, 13:33

Post autor: Zhar » 05 lut 2014, 13:31

Griffin ja bym nie liczył na obniżkę ceny DayZ na steamie. Przynajmniej przez najbliższy czas. Mooooże w Summer Sale coś dadzą.

Co do ryzyka to jednak grę warto kupić, tym bardziej, że wraz z rozwojem jej cena też będzie rosła i tak naprawdę teraz jest najniższa.

Gra na szczęście wymaga więcej myślenia niż szybkiego wciskania "spustu" na myszcze ;)

ODPOWIEDZ