Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

"Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms" - darmowy TPS od Ubisoftu!

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Idler
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2013, 6:34

Post autor: Idler » 02 cze 2014, 23:10

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że to moje pierwsze spotkanie z grą z serii Ghost Recon (zacząłem kilka dni temu). Nie mam więc porównania czym różni się ona od swoich poprzedniczek, więc objaśnię z czym to się je.
Przede wszystkim nie jest to typowa strzelanka pokroju PS2 czy BF3. Głównym jej atutem jest system wykorzystywania osłon terenowych, takich jak skrzynie, ściany czy murki. Postać może przylec do takiego elementu a następnie, uprzednio się rozglądając, (jest to TPS czyli kamera wisi nad postacią) wybrać odpowiedni moment do ataku. Do tego dochodzi sprawne omijanie przeszkód poprzez przeskakiwanie nad nimi w biegu czy też wślizgi pod.
To wszystko czyni rozgrywkę dynamiczną, a jednocześnie wymagającą zmysłu taktycznego.
Walki odbywają się w drużynach. Gracze mają do wyboru jedną z 3 klas z której każda posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności (indywidualne i drużynowe):
Support - o tej klasie mogę coś więcej napisać, bo do tej pory tylko nią grałem. Jak sam nazwa wskazuje, jest ona wsparciem dla naszej drużyny. Jego umiejętności indywidualne dają częściową ochronę przed pociskami lub zakłócają sprzęt wroga. Drużynowych jeszcze nie próbowałem ale była w nich mowa o "regeneracji" amunicji i życia. Dysponuje karabinami i strzelbami.
Recon - działa głównie jako snajper. Jedyną jego umiejętność jaką kojarzę, to "cloak". Jak działa, to chyba nie muszę mówić, bo każdy widział w PS2 (tutaj nie widać go nawet z bliska, z tego co zauważyłem).
Assault - typowy żołnierz. Nie wiem czy ma większą wytrzymałość ale może używać tarczy, którą jest w stanie zaatakować przeciwnika. Jego umiejętności nie znam.
Jest to gra F2P, więc zawiera mikropłatności. Mają one wpływ na rozgrywkę (dotyczą lepszego ekwipunku, mocniejszej amunicji czy dodatkowych broni - granaty) ale większość z nich nabyć można zarówno za kredyty czyli walutę zdobywaną wraz z postępami w grze.
Istnieje także możliwość tworzenia klanów i rozgrywania meczy klanowych!
Podsumowując, gorąco zachęcam do pobrania i korzystając z naszego serwera na pewno uda nam się stoczyć ciekawe walki.

TialenNinja

Dinozaur 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 gru 2013, 23:03
Medals: 1

Post autor: TialenNinja » 03 cze 2014, 0:59

mam to grałem zanim to było phantoms ;P
Obrazek

Pepek
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2013, 21:00

Post autor: Pepek » 03 cze 2014, 14:45

Grałem ale wydaje mi się p2w

Awatar użytkownika
marheri

Dinozaur 2013
Posty: 159
Rejestracja: 16 lut 2013, 18:17
Medals: 1

Post autor: marheri » 03 cze 2014, 16:21

Komentarz sponsorowany: Gram i jestem zachwycony. Koniec komentarza.

pankrasy
Posty: 12
Rejestracja: 04 lut 2014, 22:28

Post autor: pankrasy » 03 cze 2014, 18:19

Juz pobralem, pogramy moze w jakis wieczor by mnie ktos poduczyl grania? Bo nigdy nie gralem w FPS z 3 osoby...

Awatar użytkownika
marheri

Dinozaur 2013
Posty: 159
Rejestracja: 16 lut 2013, 18:17
Medals: 1

Post autor: marheri » 03 cze 2014, 20:29

Dodaj gracza Idler na steamie (z takim brzydkim avatarem) - on cie poduczy :)

GhostBeerPL
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2014, 22:51

Post autor: GhostBeerPL » 08 sie 2014, 14:14

Siemanko.
Jakby ktoś chciał pograć z rangą + Generał III to zapraszam. Nick GhostBeer.
(dlaczego z taką rangą? Proste, ponieważ grając ze słabszą rangą w FT - grupie szturmowej - ranking mi spada :P)


A co do opisu gry to troszkę słabo tutaj widzę:
GRP - Gra Pay 2 Win. Jeśli nie wydasz 50zł na grę darmową to po prostu nie pograsz sobie z lepszymi. Znajdziesz tutaj: Pełno Kamperów (99% społeczności to kamperzy), ludzi którzy wydają miesięcznie 100zł żeby kupić sobie nowy tier broni i zamaskować swojego beznadziejnego skilla, idiotów z wysoką rangą, którzy będą cię pouczać na każdym kroku co robisz źle, czemu nie rozwaliłeś tego typa itd.
Gra jak widać na pierwszy rzut oka jest grą z 3ciej osoby. Co to daje ludziom? Proste: Chowasz się za osłoną czekasz, aż jakiś idiota będzie biegł z wrogiego teamu klikasz PPM namierzasz i walisz mu salwę w głowę - Tak gra 99% ludzi tej gry :-)
Gra posiada w miarę dobrze rozbudowany system klanów. Co jakiś czas są robione turnieje w CEVO i ESL. Niestety do wygrania jest zazwyczaj wirtualna moneta tej gry czyli GC.
Ubisoft nie pokłada w tej grze dużej uwagi. Chce wyciągnąć jak najwięcej kasy, dlatego co 1-2 miesiące dodaje nowe bronie lepsze od poprzednich, które żeby zdobyć musielibyście przegrać jakieś 120 meczy (liczcie, że jeden trwa jakieś 25-35min max) więc jednak jest to troszkę sporo czasu. Oczywiście producent gry uwzględnił nagrody za wbicie LVL ponieważ jest ich 50 może wam się to udać szybciej.

Jak zacząć?
1. Jeśli lubisz się skradać, zachodzić przeciwnika od tyłu i kochasz szybkie bronie to nie masz zbyt wiele wyboru: Wybierz RECONA z bronią typu SMG (polecam w miarę tanie P90 SD WAR) Jako pomoc wybierz urządzenie które pokazuje biegnącego przeciwnika na 10m/15m + Oracle/SCAN (Cloack w tej grze Ci się nie przyda nawet nie opłaca się go ulepszać).
2. :-) Gram tylko Reconem ponieważ nie toleruję innych klas postaci (160hp u szturma, albo co pare min Kulka u supporta to jest śmieszne ;-) )
3. Teraz Ubi zrobiło aktualkę w której przyspieszyli grę oo bardzo dużo. (Można powiedzieć kto grał w Warface a GRO/GRP przed aktualką to zobaczy duże podobieństwo w wślizgach). Umiejętność klasy ładuje się kilkanaście sekund co daje pełno raszu i bezsensownej gry. Chcieli niby pozbyć się kamperów a i tak to im się nie udało :))

P.S.
Jakby ktoś miał pomysł wybicia się na YT z tą grą - odradzam. Już lepiej ściągnąć Minecrafta, wrzucić jakiś beznadziejny filmik z głupim modem i spoglądać co parę dni ile to gimbów się tym filmem jara :))


Tak więc nie zapraszam do gry GhostBeer.

MassCrater

Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Certyfikowany Medyk Hall of Fame
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:13
Medals: 4

Post autor: MassCrater » 08 wrz 2014, 14:41

Gram i szukam chętnych do gry.

ODPOWIEDZ