Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Witcher III

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Awatar użytkownika
marheri

Dinozaur 2013
Posty: 159
Rejestracja: 16 lut 2013, 18:17
Medals: 1

Post autor: marheri » 25 mar 2016, 21:43

Grał ktoś? Trochę po czasie ale dopiero niedawno kupiłem sobie nowy komputerek i nadrabiam zaległości :)

Żeby się nie rozpisywać wkleję post który chciałem napisać na shoutboxie ale limit znaków mi przeszkodził: Wiedzmin III główny wątek ukończony - 62h gry i może z 40% całości zrobione (47% samych achievementów). Genialny RPG, jedna z niewielu gier single player która zapewniła mi rozrywkę na tak długi czas a to jeszcze nie koniec bo będę próbował ukończyć ją całkowicie na najwyższym poziomie trudności.

Tytuły gry roku jak najbardziej zasłużone, teraz zabiorę się za Pillars of Eternity i GTA V.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 25 mar 2016, 22:05

Gdybyś w GTA V szukał ludzi do Multi to pisz.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
marheri

Dinozaur 2013
Posty: 159
Rejestracja: 16 lut 2013, 18:17
Medals: 1

Post autor: marheri » 25 mar 2016, 22:17

Chętnie pogram w multi, ale najpierw chce zobaczyć z czym to się je w trybie offline.

Zgredu12

Pilot Baretka NOSAT Mad NC Scientist
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2016, 15:10
Medals: 3

Post autor: Zgredu12 » 26 mar 2016, 7:38

Najwyższy poziom trudności jest porażką w tej grze. Padasz od jednego hita jakiegoś pijaka z zardzewiałym mieczem, a samemu musisz go siekać ze 20 razy.
Mogliby chociaż sztuczną inteligencję usprawnić, a nie tylko mieszać w statach NPC

Awatar użytkownika
SLiM4cz3K

ŻOŁD Pilot Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
The one Sputnik
Oficer
Posty: 299
Rejestracja: 19 sty 2016, 18:20
Medals: 6
Postać PlanetSide 2: SLiM4cz3K

Post autor: SLiM4cz3K » 26 mar 2016, 10:13

Nie godoj. [Spoiler]
.
.
.
.
.
Najgorszy był "pierwszy" Dziki Gon w podziemiach z Keirą Metz. Potem to z górki.
Na "Drodze ku Zagładzie"najgorszy jest Biały Sad :)
.
.
.
.
.
Koniec Spoilera
112 h na wątek główny wszystkie poboczne i pytajniki bez Skellige
130 h + Dodatek. BARDZO DOBRY
https://www.youtube.com/watch?v=RKjPoWbfX7U
Gdy wsiadałem na Płotkę i dzieci zaczęły śpiewać to piosenkę po tym jak [SPOILER] wyczyściłem "Gorzki Sad" z ducha matki która zabiła męża i zakopała dzieci żywcem ciary mnie przeszły. I to wszystko za pomocą jednej książki znalezionej w chacie :_:
To je pinkne jest.
Polecam również to:
https://www.youtube.com/watch?v=lVylB3WoIt4
Obrazek
IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS WITH 350 NANITES AND CALL YOUR VORTEK REAVER

Awatar użytkownika
TheTropiciel

Diamentowy Karabin Baretka NOSAT Saltynels
Posty: 99
Rejestracja: 18 lip 2014, 12:38
Medals: 3
Postać PlanetSide 2: TheTropiciel

Post autor: TheTropiciel » 26 mar 2016, 12:23

Osobiście przeszedłem Wiedźmina 3 jakoś w wrześniu (grając od połowy lipca) w ciągu ok. 69h, robiąc większość zadań pobocznych, grając na wersji 1.02 (miałem wtedy słabego neta i pobranie kilkunastu GB patchy zajęłoby mi zbyt wiele czasu :P) bez większości tych micro DLC.

Gra jest przezacna, tfu, jest wręcz ARCYDZIEŁEM świata gamingowego (nie pozbawionym wad, ale jest :D).
Niestetyż poczciwy GOG nie zaliczył mi z tamtego przejścia ŻADNYCH achievementów, najpewniej ze względu na starą wersję gry.

Niedawno postanowiłem przejść Wiesława na max poziomie trudności i przyznam, że nigdy nie miałem tak ogromnej satyfakcji z ubicia kilku utopców w życiu xD. Dla wprawionych polecam, mimo takiego sobie zbalansowania :P.

Niestety ostatnio GOG zawiódł mnie po raz kolejny, gdy chciałem po aktualce z 1.08 na najnowszą wczytać save to okazało się, że magicznie zniknęły z gry pobrane prze zemnie micro DLC i kontynuować gry nie mogłem. Chciałem pobrać cała paczke tych 16 micro DLC, ale wywalił mi bład serwera i tak w opór...Wczoraj zaś GOG chciał jakąś aktualke wgrać to wywaliło mi bład przy instalacji jej i dodatkowego oprogramowania jakiego potrzebowała, pobranie całej platformy od nowa nic nie dało...i tak oto zostałem z surowym Wiesławem bez zbierania achików i jakichkolwiek dodatków z musznością gry od nowa dash2.
When you see a lot of enemies in some clusterfuck, grab your Carver and RIP & TEARObrazek

Awatar użytkownika
SLiM4cz3K

ŻOŁD Pilot Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
The one Sputnik
Oficer
Posty: 299
Rejestracja: 19 sty 2016, 18:20
Medals: 6
Postać PlanetSide 2: SLiM4cz3K

Post autor: SLiM4cz3K » 26 mar 2016, 17:18

Ayy blin.
Wiem już na czym będę przechodził Krew i Wino.
https://www.youtube.com/watch?v=lUd1OcQ9k0o
*_*
https://www.youtube.com/watch?v=8QYfouJhyaA
Obrazek
IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS WITH 350 NANITES AND CALL YOUR VORTEK REAVER

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 26 mar 2016, 18:29

Ma ktoś pożyczyć occulusa?

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Post autor: PolishFalcon » 27 mar 2016, 21:14

Pillars Of Eternity. Rozwijasz swoją drużynę i wykonujesz questy. Tak w skrócie.

Jednakże ilośc możliwości dialogowych jest znaczna a także możliwość praktycznie co namniej dwóch różnych zakończeń dla KAŻEGO zadania sprawiają, że można się poczuć częścią tego wiata ponieważ wpływa się na losy poszczególnych NPCów.
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

ODPOWIEDZ