Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 25 sty 2014, 10:24

Zamierzasz grać w Star citizen? Przeraża cie samotość w kosmosie? Mówisz po Polsku i myślisz że twoim ojcem jest Mirosław Hermaszewski? Świetnie my też tak myślimy...
Zapraszam chętne osoby do casualowej organizacja Polacy W Kosmosie. Rekrutujemy.

Co oferujemy? Wspólne badanie nieznanego w dojrzałej społeczności.

Jak wstąpić?
Musisz posiadac konto na RSI.
Wyszukaj organizację Polacy w Kosmosie i przyłącz się. Nie interesuje nas ile masz lat, jakie masz doświadczenie i czy pracowałeś w McDonaldzie. Usiądz za sterami swojego odpicowanego myśliwca lub rozpadającego się grata i sprawdź z nami czy naprawdę w kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku.

Polacy w Kosmosie (PWK)
https://robertsspaceindustries.com/orgs/PWK


[Przerzuciłem do "Inne gry" - Vorthax]

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 25 sty 2014, 12:06

40 $ za statek i możliwość zagrania trochę odpycha. Tym bardziej że nie wiem jak rozgrywka wygląda. Na trailerze klimat fajny ... ale wiadomo jak to teraz jest z tymi trailerami ;)
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 25 sty 2014, 14:05

Czy to coś w stylu EVE Online + sterowanie statkiem z kokpitu?

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Post autor: Vorthax » 25 sty 2014, 15:20

Z grubsza ;)

Nowoczesny, multiplayerowy Freelancer (ten sam twórca - Roberts). Konkurencją będzie Elite: Dangerous (też stary twórca - Braben).

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 25 sty 2014, 16:40

Najtańszy statek 30$. To nie jest tak dużo, biorąc pod uwagę że EVE to gra z abonamentem.

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Post autor: Vorthax » 25 sty 2014, 19:05

Poczekamy, zobaczymy - release ma być w pierwszym kwartale 2015.

Elite:Dangerous ma być w marcu 2014.

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 25 sty 2014, 23:37

To nie będzie podobne do Eve mozna uznać że to kontynuacja Wing Commandera. Każdy dziadek wie o co chodzi a młodzi no cóż szkoda że ominęły was takie wspaniałe gry jak chociażby Wing Commander. Mam nadzieje że Star Citizen pokarze jak powinna wyglądać dobra hmm "space opera" czy takie nazewnictwo jeszcze istneje w świecie gier komputerowych??

Griffin
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2013, 14:24

Post autor: Griffin » 26 sty 2014, 9:11

Czy mnie wzrok nie myli O.O Za dostęp alfa do Elite: Dangerous chcą 200 funtów?! oO

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 26 sty 2014, 17:29

Dla niektórych 100 Funtów za możliwość kreowanie ostatecznego kształtu gry Legendy bo tego dotyczy uczesnictwo w Becie to i tak mało.

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 27 sty 2014, 22:12


Cytryn

Dinozaur 2012 Hall of Fame
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2013, 13:35
Medals: 2

Post autor: Cytryn » 27 sty 2014, 23:35

Widzę, że bardzo Ci zależy na tej grze, jej rozwoju i bardzo ją sobie cenisz, ale jak na moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby inwestować w nią kasę. Nie są to małe sumy, a na razie gra tylko ładnie wygląda i dobrze się zapowiada. Była masa potencjalnie dobrych gier i nie zawsze najlepiej wypadały po premierze. Nie zrozum mnie źle, życzę twórcom jak najlepiej, ale samo "dziedzictwo" to za mało na stworzenie dobrej gry :)

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 28 sty 2014, 0:15

Póki co widzę same filmik z hangarów. Czyli że co - daję twórcą kasę za wybrany statek kosmiczny, po czym jedyne co mogę z nim zrobić to poogladać go sobie w hangarze, usiąść na fotelu pilota, pomachać drążkiem sterowniczym i wypowiedzieć: "bzzziuuumm lecę i strzelam z laserów ... piu piu piu" ;) :D I to wszystko... ??
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 28 sty 2014, 22:12

Jest to tylko moduł dla ludzi którzy sfinansowali grę. Po to aby można było coś zmienić ulepszyć lub pozostawić. Bardzo duży wpływ na grę ma społeczność podobnie jak na inne wielkie projekty z kicstartera Project Eternity, Wastland 2 czy też już wydany Shadowrun. 30$ za grę to nie tak dużo bez przesady mesięczny abonament w Planetside 2 to 17 prezydentów.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 28 sty 2014, 23:01

WietrznyKorsarz napisał(a):
30$ za grę to nie tak dużo bez przesady mesięczny abonament w Planetside 2 to 17 prezydentów.
30 $ za grę która dopiero jest produkowana. Ja obecnie nie mam tak wielkiego zaufania do producentów. Gdyby to jeszcze była kasa wydana na grę która ma już jakieś elementy które można sprawdzić (walka, manewrowanie itp.) ... a tu sam hangar. W ARMA 3 było to dobrze rozwiązane - grę można było kupić żeby mieć dostęp do wersji Alfa i Beta. Dzięki temu gracze mogli zgłosić błędy devsom, a Ci je poprawić.
A co do abonamentu w PS2 - mało kto go opłaca ;)
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 29 sty 2014, 0:23

Za tą kasę dostaniesz dostęp do bety czy tam alfy, nie tylko hangar. Tylko że nie ma jeszcze ani bety ani alfy (chyba)

Cytryn

Dinozaur 2012 Hall of Fame
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2013, 13:35
Medals: 2

Post autor: Cytryn » 29 sty 2014, 2:20

Społeczność ma wpływ na proces tworzenia wielu gier już od jakiegoś czasu i nie tylko te z Kickstartera. Inną sprawą jest to, czy to dobrze, czy źle. Wydaje mi się, że Planetside jest najlepszym przykładem jak nadmierna ingerencja społeczności i chęć przypodobania się swoim "klientom" potrafi wszystko zepsuć.

Zgadzam się z Dredem, że dopóki gra nie pojawi się przynajmniej w wersji alfa (osobiście wolałbym nawet betę) to nie ma co się tym przejmować. Co do kwestii pieniędzy to dla każdego 1zł ma zupełnie inną wartość. Jedni są w stanie wyjechać sobie na miesięczny rejs, a inni pojechać do babci na działkę na 2 tygodnie.


Do głowy przychodzi mi jeszcze jedna gra, Castle Story. Na Kickstarterze odniosła wielki sukces,a okazało się, że twórcy znają się tylko na grafice i animacji, ale nie mają bladego pojęcia o programowaniu. Teraz gra stoi w miejscu i wrzucane są kolejne aktualizacje na blogu, jak to udało im się stworzyć odrastające drzewa czy zrobić ładny wybuch.

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 29 sty 2014, 10:18

Castel Story od początku było wiadomo że to Crap. Osobiście pogrywałem we wszystkie produkcje Chris`a Roberts`a i na żadnej się nie zawiodłem. Jak na tamte czase gra wing Commander równiez miała nie bagetela mały fundusz Wing Commander IV kosztował 12 milionów dolarów, wprowadzał masę innowacji i wogóle same ahy i ohy.
Reasumując facet wie co robi tym bardziej że moduły które do tej pory wyszły to istne perełki i dzieła sztuki wsród gier dostępnych na rynku.



Tymczasem zapraszam również chętne osoby do Polskiej społeczności Star Citizen
https://plus.google.com/u/0/b/109750093 ... 9080/posts

Cytryn

Dinozaur 2012 Hall of Fame
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2013, 13:35
Medals: 2

Post autor: Cytryn » 29 sty 2014, 12:00

Wszystkie Twoje argumenty związane są z emocjami i własną subiektywną opinią. Chodzi po prostu o to, że bez konkretów, przynajmniej ja, nie zainwestuję w ciemno. Nie rozumiem też Twojego zachwytu dostępnymi modułami. Jak dla mnie grafika to drugorzędna sprawa przy wyborze gry. To co się do tej pory ukazało to tylko zajawka. Jest takie powiedzenie "nie oceniaj książki po okładce". Wydaje mi się, że to najlepiej oddaje moje stanowisko w tej sprawie.

Co do Castle Story okazuje się, że na początku nic nie było wiadomo, skoro tylu ludzi w to poszło. Gratuluję Ci jeżeli nie dałeś się złapać lub po prostu nie interesowałeś się tym.

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Post autor: Vorthax » 29 sty 2014, 12:51

WietrznyKorsarz napisał(a):
[...]Osobiście pogrywałem we wszystkie produkcje Chris`a Roberts`a i na żadnej się nie zawiodłem.[...]
Nie zawiodłeś się na Freelancerze? Wielki hype, 2 lata opóźnienia, brak połowy zapowiadanych ficzerów...
WietrznyKorsarz napisał(a):
[...]Jak na tamte czase gra wing Commander równiez miała nie bagetela mały fundusz Wing Commander IV kosztował 12 milionów dolarów, wprowadzał masę innowacji i wogóle same ahy i ohy.
I jak na te 20 lat temu miał za duże wymagania sprzętowe. I ciekawe bugi w zarządzaniu pamięcią, których chyba nigdy nie naprawili.
WietrznyKorsarz napisał(a):
Reasumując facet wie co robi tym bardziej że moduły które do tej pory wyszły to istne perełki i dzieła sztuki wsród gier dostępnych na rynku.
Wiedział, dawno temu. Świat poszedł do przodu i nie wiadomo czy cały czas jego pomysły są aktualne.

Tak czy inaczej - jeśli lubisz tego typu gry, w marcu ma być E:D, a potem jeszcze długo nic.

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 29 sty 2014, 22:14

Nie zawiodłeś się na Freelancerze? Wielki hype, 2 lata opóźnienia, brak połowy zapowiadanych ficzerów...
Freelancer - nie przespanych kilka nocy.
I jak na te 20 lat temu miał za duże wymagania sprzętowe. I ciekawe bugi w zarządzaniu pamięcią, których chyba nigdy nie naprawili.
20 lat temu wszystko miało bugi nawet elektronika.
Wiedział, dawno temu. Świat poszedł do przodu i nie wiadomo czy cały czas jego pomysły są aktualne.
Czy świat poszedł do przodu? Patrząc na te wszystkie gry konsolowe twory takie jak Minecraft to zdecydownie ale się cofa...
Wszystkie Twoje argumenty związane są z emocjami i własną subiektywną opinią.
To nie moja opinia tylko użytkowników którzy wyłożyli na tę grę jak na razie 37 mln dolarów. Stawka nadal rośnie.

Cytryn

Dinozaur 2012 Hall of Fame
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2013, 13:35
Medals: 2

Post autor: Cytryn » 29 sty 2014, 22:55

Temat Minecrafta jest moim zdaniem bardzo złożony i nie powinno się go oceniać jako czarny lub biały. To temat na osobną dyskusję.

Ludzie wydają kupę kasy codziennie na rzeczy, których nie potrzebują. To, że dali pieniądze na stworzenie gry, nie oznacza jeszcze, że gra będzie udana.

Śmiem twierdzić, że Twoja opinia na temat tej gry jest mocno związana z emocjami, bo nie przedstawiłeś do tej pory żadnych konkretów. Ocena, którą prezentujesz opiera się na zaufaniu twórcy i jego przeszłości. Dlatego pytam, czy mógłbyś przekonać mnie w inny sposób?

Może nie jestem bardzo stary, ale też mam swoje ulubione gry z czasów kiedy mogłem jeszcze pokazać swój wiek na placach. Rozumiem twój zachwyt, bo sam chciałbym zobaczyć reaktywację wielu zapomnianych tytułów. Problem w tym, że niektórzy czują głęboką więź do rzeczy i zdarzeń z przeszłości, które dobrze im się kojarzą. Chodzi o to, że bardzo trudne jest przekazanie/zarażenie innych taką więzią i jestem przekonany, że gdybym polecił Ci grę przy, której kiedyś spędziłem mnóstwo czasu i nadal do niej wracam, to miałbyś trudności z pozostaniem przy niej na dłuższy czas.

Awatar użytkownika
Say

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Pomoc (drogowa) Certyfikowany Medyk
Baretka NOSAT
dr hab. n. med.
Posty: 461
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:10
Medals: 5
Lokalizacja: Warszawa
Postać PlanetSide 2: Sayine
Kontakt:

Post autor: Say » 30 sty 2014, 0:38

Cytryn napisał(a):

Ludzie wydają kupę kasy codziennie na rzeczy, których nie potrzebują.
Obrazek

Tak jakoś mi się offtopowo skojarzyło.



Do tematu samego w sobie się nie mieszam, bo nic o tej grze nie wiem i niespecjalnie mnie na razie korci, by wiedzieć, dodam tylko, że, Falcon, nikt po nikim nie jedzie. Serio. To się nazywa "dyskusja". Argumenty i kontrargumenty. Nie sądzę, by Korsarz poczuł się w jakikolwiek sposób urażony.
Obrazek

Po odbiór karnetów na leczenie zapraszamy do Działu Obsługi Klienta w godzinach 18-24.

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 30 sty 2014, 8:48

Say napisał(a):
Cytryn napisał(a):

Ludzie wydają kupę kasy codziennie na rzeczy, których nie potrzebują.
Obrazek

Tak jakoś mi się offtopowo skojarzyło.



Do tematu samego w sobie się nie mieszam, bo nic o tej grze nie wiem i niespecjalnie mnie na razie korci, by wiedzieć, dodam tylko, że, Falcon, nikt po nikim nie jedzie. Serio. To się nazywa "dyskusja". Argumenty i kontrargumenty. Nie sądzę, by Korsarz poczuł się w jakikolwiek sposób urażony.
Pewnie że nie. Mimo że już nie jeden z was mógł bym powiedzieć że jestem dziadkiem to chętnie z wami będę dyskutował. Gry to moje hobby, pasja jeszcze pwenie będę marudził nie jeden raz bo nadchodzi wiele refundowanych hitów.

Tutaj macie gameplay z 2012 roku z wczesnej Alphy
http://www.youtube.com/watch?v=92rb-8mYHE0

Premiera 2015

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 30 sty 2014, 14:47

Gra będzie się musiała skupiać na małych walkach, nie więcej niż 50-100 statków. Nie dało by się grać gdyby były lagi tak jak w trakcie wielkich bitew w EVE (w każdym razie z tego co słyszałem)

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Post autor: PolishFalcon » 30 sty 2014, 15:02

jak wam się latać che to se zagrajcie w StarTreka Online ;p rozpierducha taka jak w zergach w planetsidzie
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

WietrznyKorsarz
Posty: 12
Rejestracja: 10 gru 2013, 7:29

Post autor: WietrznyKorsarz » 31 sty 2014, 10:34

Zapraszam do grupy steam Star Citizizen Polska (scPolska) znadzjeiecie tam więcje info...

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Re: Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Post autor: PolishFalcon » 24 paź 2016, 17:03

http://www.cdaction.pl/news-47083/star- ... a-f2p.html

Niepotwierdzone info. Prawdopodobnie do niedzieli Star Citizen do ogrania za free.
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Re: Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Post autor: Niesyto » 24 paź 2016, 17:44


Awatar użytkownika
KUBUA3108

Dinozaur 2013
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2013, 22:52
Medals: 1
Lokalizacja: Porąbka (Śląsk)
Postać PlanetSide 2: KUBUA3108

Re: Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Post autor: KUBUA3108 » 26 mar 2017, 13:58

Ta wasza organizacja jeszcze istnieje?

Awatar użytkownika
SLiM4cz3K

ŻOŁD Pilot Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
The one Sputnik
Oficer
Posty: 299
Rejestracja: 19 sty 2016, 18:20
Medals: 6
Postać PlanetSide 2: SLiM4cz3K

Re: Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Post autor: SLiM4cz3K » 26 mar 2017, 21:38

Gostek po 3 latach raczej się tu nie odezwie Kuba ;)
Obrazek
IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS WITH 350 NANITES AND CALL YOUR VORTEK REAVER

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Re: Star citizen - Polacy w Kosmosie - Rekrutują

Post autor: Niesyto » 26 mar 2017, 22:00

Obrazek

ODPOWIEDZ