Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Hatred

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Hatred

Post autor: Czak Noriz » 18 lip 2017, 21:14

Niezły choć dość krótki tytuł. Poziomów do przejścia nie ma wiele. Twórcy nieco sztucznie wydłużają przejście gry poprzez śróbowanie poziomów trudności. Moim zdaniem poziom story mode jest poziomem easy, a easy jest tak naprawdę poziomem normal. Od poziomu hard wzwyż jest naprawdę trudno, szczególnie jeśli damy się otoczyć przez gliniarzy i wojsko.
Mechanika poruszania się bohatera jest dość dobrze zaimplementowana, choć nie jest pozbawiona wad. Bohater czasem potrafi się bez sensu zawiesić na drzewie albo na jakieś latarni, mimo, że potrafi pokonać płot czy wpaść do pomieszczenia przez okno. W momencie dużego zamieszania i wielu eksplozji można również nie trafić do drzwi.
Pod względem graficznym gra jest bardzo ładna. Możliwość niszczenia samochodów i budynków na różne sposoby daje wiele frajdy. Dość monochromatyczna gama kolorów podkreśla mroczny temat produkcji.
Jedynym mankamentem graficznym, na który się natknąłem było niestety to, że na poziomie ultra oraz przy włączonych wszystkich wodotryskach gra potrafi się zawiesić i to nie raz. A grałem na mocnej jednostce. Denerwuje to bardzo z uwagi na brak możliwości zapisywania rozgrywki w dowolnym momencie. Dlatego polecam ustawienia High z wyłączoną okluzją i innymi pierdołami.
Na koniec mogę wspomnieć, że fajne w tej grze jest to, że zawiera parę smaczków bezpośrednio nawiązujących do Postala. I chodzi mi tu nie tylko o osiągniecia w grze, ale takie drobne jak np. dźwięk jaki słyszymy po wciśnięciu Escape przy wywoływaniu menu podczas rozgrywki.

Generalnie polecam, ale bardziej jako odskocznię i odpoczynek od innego tytułu niż jako tytuł, w który można grać przez wiele godzin. Oczywiście z uwagi na poziom brutalności gra nie nadaje się dla wszystkich. Choćby z uwagi na tryb egzekucji zobrazowany poniżej.

Obrazek
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

ODPOWIEDZ