Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

Opancerzenie Vanguarda

Wątki, które już nie są potrzebne, ale nie będziemy ich kasować, bo jesteśmy zbyt sentymentalni.
Gumre
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2013, 17:39

Post autor: Gumre » 12 gru 2013, 10:20

Chciałbym dowiedzieć się o waszych opiniach na temat defence slotu vanguarda, czego używacie i jakie są wady oraz zalety używania danego systemu obronnego. Przypomnę wszystkie możliwości wyboru:

- nanite auto repair system

- vehicle stealth

- mine guard

- reinforced front armor

- reinforced side armor

- reinforced top armor

Wiem że każdy system obronny sprawdza się lepiej lub gorzej w pewnych konkretnych sytuacjach ale chciałbym się dowiedzieć czego używacie najczęściej.

Desperado
Posty: 100
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:02

Post autor: Desperado » 12 gru 2013, 10:30

Ja osobiście używam auto repair ale mam także side armor co jest dobre i nie bo trzeba się bokiem ustawiać a jak wiadomo nie wszędzie się da. Co do auto naprawy to też dobre i nie bo działa jak nie ma ostrzału.

Oczyt
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2013, 23:56

Post autor: Oczyt » 12 gru 2013, 11:43

Jeżdżę z auto repair ale to z lenistwa i braku skilla :P

Za to chciałem przypomnieć trochę suchych danych co do wyboru pancerza.
Reinforce na front daje tylko dodatkowe 5% ochrony (czy raczej 5 punktów procentowych, mniejsza z tym) a boczki/top to +10%.
Patrząc na tą tabelę
http://planetside.wikia.com/wiki/Vehicl ... resistance

Z przodu Vanguard na dzień dobry ma przewagę 5% (68% vs 63%) nad pozostałymi MTB i przeciwnik jak sobie dokupi tu wzmocnienie to w najlepszym razie wyrówna różnicę.
Za to po bokach mamy "tylko" 7% (65% vs 58%)przewagi, więc przeciwnik ze wzmocnionymi boczkami może wziąć naszego Vanguarda bez takowych na walce kołowej, za to Vanguard ze wzmocnionymi bokami ma dwa najmocniejsze kawałki pancerza w grze :)

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Post autor: PolishFalcon » 12 gru 2013, 13:14

I tak pancerze chuja dadzą jak sie dorwie rocket podziarz albo czolg z dzialkiem ppanc. Najlepiej miec stealtha albo repair ale na full ulepszone.
Proszę, nie dublujmy tematów!!
Tutaj jest temat o vanguardach to piszmy tam.
http://www.planetside2.sentinels.pl/for ... read_id=86
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

Oczyt
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2013, 23:56

Post autor: Oczyt » 12 gru 2013, 16:03

Stealth na Vanguardzie? Ale kto się na to nabierze? Pojazdami NS można trollować na Stealth, ale Vanguarda od Magridera czy Prowlera odróżni każdy kto nie gra od wczoraj :)

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Post autor: PolishFalcon » 12 gru 2013, 16:09

a jak myślisz oczyt, skąd nagle powstały outfity KOTV w NC i TR? według mojej teorii stworzyli je progamerzy (w KOTV u TR widziałem SatoTR). Dzięki temu jak jakiś vanuch ich podświetla to mu się pokazje outfit i nick. A jak mu wyskakuje [KOTV] to wiadomo, nie strzela. Dlaczego? bo to vanuch, tego nie trzeba tłumaczyć. Jak oni grają ciągle tak, że łażą w zergach to nawet nie mają okazji zobaczyć wrogów bo im maxy wszystko zasłaniają. Jeżeli co drugi vanuch jest w kotach, to możemy założyć że poza pleców MAXA to on nic nie widzi. Więc on nawet nie wie że są pojazdy w grze. Jego zadaniem jest przebiec 100 metrów przed siebie i tyle.

Cała teoria w pizdu jeżeli się okaże, że te tagi [KOTV] przy graczach NC i TR to zwykły kolejny bug w tej grze.
Proszę nie dublujmy tematów! jeden już powstał, tam pisaliśmy o vanguardach to piszmy tam też teraz.
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

Oczyt
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2013, 23:56

Post autor: Oczyt » 12 gru 2013, 16:22

Biorąc pod uwagę ogarnięcie przeciętnego zerg-bota Vanu to możesz mieć rację :)
Ale SatoTR cały czas pokazuje w [MACW] na stronie gracza.

Mamy może fioletowe cammo na czołg?

PolishFalcon

Diamentowy Karabin Dinozaur 2013 Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 862
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:22
Medals: 4
Lokalizacja: Wrocław
Postać PlanetSide 2: PolishFalcon

Post autor: PolishFalcon » 12 gru 2013, 18:31

na sundkach widziałem, więc na vanguardach też musi być.
KEEP CALM AND RALLY ON MY WAYPOINT!

Zablokowany