Lanesmash season 2016

Lanesmash etc.
Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 22 lut 2016, 14:33

Dobra, choć bardzo chciałbym się dalej poobijać to czasu nie ma.

Wynik Meczu 


REMIS 3-3

VOD meczu

1) Oficjalne streamy:
Perspektywa Poonanersa - http://www.twitch.tv/planetsidebattles2/v/48221829
Perspektywa DarthSebious'a, niepełne nagranie -> http://www.twitch.tv/planetsidebattles/v/48220276
2) Nagrania własne:
RachitynowyJoe -> https://www.youtube.com/watch?v=WzZf_WiS-RI
DreDpl, obrona punktu C w drugiej rundzie: https://www.youtube.com/watch?v=teplbWX ... e=youtu.be

Szczegółowa analiza

Omiń tę sekcję jeśli nie interesują cię szczegóły, wnioski sa poniżej. Jestem po obejrzeniu wszystkich transmisji i poniżej pare spostrzeżeń

PELM:
Część PL13/P0L
1) Błędy:
- Pierwszy błąd w pierwszej rundzie, brak świeczki przez długi czas. Źródło i rozwiązanie błedu są znane i został on poprawiony w drugiej rundzie więc nie ma co truć o tym dłużej.
- Brak MAXów, chroniczny. Medycy rzeczywiście mogą mieć mało resourców ale już heavy czy eng powinni mieć zasoby na MAXy. Parę rezy udało się wziąć ale gdybyśmy mieli duet maxów na jednym punkcie to byłoby o wiele łatwiej atakować kolejne.
- Było strasznie źle ze spotterkami, intel był prawie nieistniejący w pierwszej rundzie, w drugiej bło lepiej już
- Brak zagrywek squadowych, brak skoncentrowania sił. Graliśmy dobrą piechotą ale za mało skoncentrowani i za mało zfokusowani na priorytetowe cele. Nim ktoś się oburzy co mam na myśli patrzcie na sekcje sukcesów F00D i rzeczy wartych do zauważenia
- zbyt prostolinijne podejście do ataku. Wiele razy bardziej opłacało się nadrobić drogi i zaatakować od murów z wieży
- zbyt lekkomyślne działanie sundererami w okolicy punktu A(i może innych też). Parę razy widziałem jak ktoś chciał wjechać sundererem pod punkt A gdzie już był wrogi sunderer i masa wrogiej piechoty. W takim przypadku lepiej zrobić tak jak ten ktosiek: http://www.twitch.tv/planetsidebattles2/v/48221829 czas: 41:24
- słaba komunikacja między squadowa. Ogólnie było mało informacji
2) Sukcesy:
- Bardzo dobra gra piechotą, revive'ami, flankami. Piechotnie bardzo dobre wyniki.
- Bardzo dobra gra spawnami, sunderery były zawsze
- dobra kompozycja squadu

Część RVV
1) Błędy:
- brak gry maxami
- egzekucja początkowych ruchów pozostawia wiele do życzenia
- zła gra granatami. Granaty specjalne rzucali gdy solo atakowali na punkt, kiepska współpraca pod tym względem

2) Sukcesy:
- powstrzymanie TR max crusha.
- Ładna gra magriderem w drugiej rundzie

PELM jako całość jeden ważny wniosek: Nie mieliśmy zwartego dowódcy. Kogoś kto podyktuje działania zmieniające grę. Drążyliśmy w stalemate'cie i nic się nie zmieniało. To jest duża wada tej druzyny, tak podzielonej. Jest ona źle zarządzana, nie organizacyjnie... jetem dobrym organizatorem, tak uważam... ale dowódcy nie było. To jest pierwszy problem do rozwiazania wg mnie.

F00D:
1) Błędy:
- bardzo zła gra medykami
- brak maxów

2) Sukcesy:
- Dobra koncentracja sił i przerzucanie ich świeczkami. Logistycznie byli o wiele mocniejsi i to była główna rzecz która ich ratowała
- lepszy wywiad meili. Infików mieli naprawdę wielu.

Rzeczy warte zauważenia i przemyślenia:
- Logistyka, to u nas kulało i to nasz przeciwnik miał w przewadze. Zrzuty ze świeczki na raz, Wykorzystanie galaxy. Wszystko to co może zmienić sytuacji z mniejszymi siłami. Nie mogliśmy rozwalić prostych sundków które de factio potrzebowały może 6 graczy skoncentrowanych na tym zadaniu. To duży błąd.

Trivia i przeprosiny dla Sentinelsów:
Ten mecz miał dwa błędy poza tymi, które wymieniłem i są to błędy których się zupełnie nie spodziewałem i nie pomyślałbym o nich. Pierwszy to to, że nazwamy się PLVV :D. Wiem, że Red Wolf zmienili i powiedziałem im, że w związku z tym powinniśmy zmienić tag ale w sumie zapomniałem o tym. Więc nasza drużyna nazywa się PLVV.
Drugi błąd to już większa sprawa, mianowicie na oficjalnym streamie zostaliśmy przedstawieni jako duet outfitów zamiast poprawnie tercetu. Nie jest to bynajmniej zamierzone działanie, raczej wynikało z organizacyjnego chaosu samych prezenterów(o czym uczestnicy się przekonali w paru miejscach :D ). Jednakowoż przepraszam za to i następnym razem postaram się dopilnować by wiadomość o tym była wyraźna. Przypomnienie mi też byłoby w dobrym guście bo zazwyczaj mecze wyciągają ze mnie 115% uwagi i mogę zapomnieć o wielu rzeczach.


Duża dyskusja toczy się na forum pl13nastkowym i nie uda mi się wszystkiego skopiować chyba(prawdziwe ściany tekstu). Sorry

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 22 lut 2016, 14:47

Silnik_Od_Jelcza napisał(a):
Duża dyskusja toczy się na forum pl13nastkowym i nie uda mi się wszystkiego skopiować chyba(prawdziwe ściany tekstu). Sorry

Spoko osoby które będą zainteresowane zawsze mogą się u Was zarejestorwać i tam się udzielać w dyskusji.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 22 lut 2016, 15:02

DreDpl napisał(a):
Silnik_Od_Jelcza napisał(a):
Duża dyskusja toczy się na forum pl13nastkowym i nie uda mi się wszystkiego skopiować chyba(prawdziwe ściany tekstu). Sorry

Spoko osoby które będą zainteresowane zawsze mogą się u Was zarejestorwać i tam się udzielać w dyskusji.
Przekleje wnioski gdy się wyklarują, to pewne.

Na razie to co mogę wytypowac, bo się powtarzało:
- komunikacja nie jest zła ale sporo do poprawy. Zwłaszcza w skali mikro jak współpraca medyk-revivowany(ale bez przesady w drugą stronę, DreDpl wspomniał wszystkim o tym, że CTRL+F10 pozwala ci podejrzeć okolicę)
- zbyt pochopna gra pojazdami, sundki podjeżdżały zbyt blisko "linii frontu"
- złe dowodzenie głównych dowódców (Rachitynowego i Tahar'a), nie bło zagrywek zdolnych zmienić grę, za mała elastyczność strategii i przygotowany zapas taktyk. Ogólnie przygotowanie na głównej placówce walk było ubogie, tylko jeden i to niezbyt prawdziwy trening


Tutaj skupiam się na negatywach ale mecz skończył się remisem i powiem szczerze, bardzo fajnie się grało. Gra była intensywna i zoorganizowana. Te wady u góry nie przyćmiewają genialnej gry medyków, synergii squadów na punkcie oraz .... jak to powiedzieć.... niewywalalności z punktu :D

W środę odbędzie się zwyczajowy sparring o 20:30. Proponuje o 20:00 zatem zrobić sobie krótkie podsumowanie wraz z pomysłami w dalszej perspektywie. Do tego czasu powinienem zebrać już wszystkie wnioski, uwagi itp.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 29 lut 2016, 12:02

Witam,
nadszedł czas zakończyć obiecany tydzień spokoju i odpoczynku i wrócić do tematu z czystym umysłem i chęciami. Nadszedł czas Dobrej Zmiany!

Pierwszym faktem jest iż został stworzony osobny dział dla naszej druzyny na forum: http://pl13.com.pl/forum-113.html
Komunikacja w jednym wątku i między różnymi forami jest trudna. Ten dział ma to ułatwieć i lepiej to zoorganizować. Megawątki nie uąłtwiają wydobycia informacji.
Ten dział ma tę cechę iż każdy(także gość) może w nim pisać i udzielać się co podkreśla fakt iż ten dział jest bezoutfitowy, W tym dziale nie można używać zróżnicowania outfitowego w innym celu niż informacyjnym.  Odnoście się personalnie do ludzi bo na to zasługują.

Ale to akurat najmniejsza zmiana....

Ćwiczenia na Live!

Na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o tym i uznaliśmy, że przynajmniej warto spróbować. Mowa tu o ćwiczeniu drużyny na live. O tym kiedy będzie najbliższe ćwiczenie takiej drużyny zdecyduje ankieta.

Proponuje na początku zrobić próbę na Millerze, NC. Kiedy ? Zdecyduj w ankiecie: http://strawpoll.me/6953563


Propozycja: PSBL

Od jakiegoś czasu prowadzony jest nabór do ligii PSBL. Są to pojedynki 12 na 12 na pojedynczej placówce. Po co inwestować czas w dodatkową aktywność? Dlatego iż w ogóle to nic nie kosztuje. Tego typu pojedynki robimy już regularnie i czy walczymy przeciwko komuś czy sobie nie powinno zrobić różnicy. To co można uzyskać z tego to pojedynki przeciwko obcym drużynom i ćwiczyć w pełnym squadzie. Minusem jednak dla co poniektórych może być to iż te drużyny, które są zapisane do tej pory są bardzo silne. Osobiście chciałbym pograć tak bo walka z silniejszymi od siebie kształci najbardziej ale to wasz głos się liczy.

Propozycja: Customowe Lanesmashe(for fun)

Kiedyś, u zarania dziejów(czyt. w zeszłym roku) organizowałem customowe lanesmash'e na Cobalcie. Podstawową różnicą w stosunku do normalnych lanesmash'y był fakt iż drużyny były dobierane publicznie (każdy squad zgłaszał się, dobierany był plutonowy i potem zbalansowane drużyny). Także ścieżki, zależnie od zgłoszeń ulegały modyfikacji i nieraz były to lanesmash'e podójne, na dwóch ścieżkach na raz. Koncepcję porzuciłem ale byłby to więcej niż idealny trening naszej drużyny. Wymaga to jednak sporej pracy ode mnie więc wolę usłyszeć opinię waszą nim sam zacznę to robić.
Tu taki przykładowy link rok wstecz: https://www.reddit.com/r/PS2Cobalt/comm ... tice_2709/

Propozycje: Wasze?

Jestem bardzo dobrym planistą ale nie jestem nieomylny. I wszechwiedzący. Wasze pomysły się liczą, nawet jeśli są głupie. Nawet jeśli wasz pomysł nie zostanie zrealizowany to powie mi on czego szukacie i co można zmienić.

Pomożecie?

Jestem bardzo dobrym planistą i organizatorem. Ale jestem jedną osobą i to ma swoje wady. Postaram się by drużyna była najlepsza jak się da ale mogę dać tylko tylko ile jestem w stanie. Nigdy nie będziemy tak dobrzy jak byśmy mogli jeśli będziemy ograniczeni jednostką. Dlatego jeśli ktoś chciałby się zaangażować, zrobić coś, zrealizować jakiś pomysł to będę rad dopomóc jak mogę. Organizacja treningów, pisanie ogłoszeń, trenowanie ludzi, jest wiele aspektów w których w tej drużynie można się wykazać.


Pozdro!

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Post autor: DreDpl » 29 lut 2016, 17:58

Mam jeden pomysł na trening - a właściwie to koncepcja Awangardowego. Ale myślę że pomogło by to drużynie i u tych którzy nie mają nawyku zerkania na minimapę. Detale przy następnym spotkaniu na TS'ie.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 02 mar 2016, 15:57

Dobra, dzisiaj w planie sparringu/treningu na Jaeger godzina 20:30:

1) 2 sparringi typu PSBL na wybranych placówkach
2) Szkolenie z climbingu oraz scalingu, prowadzone przez RachitynowegoJoe
3) Szkolenia 1v1 z poradami w zależnie od potrzeb

Uprasza się wszystkich uczestników o najpóźniej punktualne przybycie ponieważ mecze zaczną się nawet jeśli niektórzy wciąż będą się rejestrować. Kolejne osoby będą dodawane między rundami. Dosyć ciągłego zbierania się po parę godzin.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 12 mar 2016, 14:02

Dzisiaj niestety znowu nie odbędzie się trenning za to zapraszam na testowy na walne budowanie baz z devsami. Więcej informacji tutaj http://babagra.pl/2016/03/i-wy-mozecie- ... netside-2/

Przyznam też od siebie, że same treningi i temat lanesmasha jest obecnie przeze mnie analizowany i mocno się zastanawiam jak go przeprowadzić. W najbliższym czasie( jutro lub w poniedziałek) postaram się dać informację i zrobić minizebranie dla zainteresowanych na temat tego co udało mi się do tego czasu zebrać na temat dostępnych opcji. Mocno sprawdzałem prognozę stworzenia 100% polskiej drużyny choć nadal mam 2 outfity pozostałe do kontaktu. Zależnie od ostatecznego wyniku skontaktujemy się RVV i wrócimy do normalnych treningów od kolejnej soboty. Przez dużą ilość zmian organizacyjnych trochę zepchnąłem temat na dalszy plan ale niedługo się wszystko(mam nadzieję) naprostuje

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 18 mar 2016, 11:01

Update:

Jednak jutro(w sobotę 18-03) nie udało mi się ustawić treningu. Opór materii. Więc trening się nie odbędzie.

Co do pertraktacji i rozważań nad różnymi partnerami do drużyny. Polskie outfity poza P0L i PL13 raczej nie wykazują wielkiego zaintersowania albo by lepiej oddać to: nie mają struktury i ilości chętnych członków by móc wejść w pełne partnerstwo na dzień dzisiejszy. Nadal mamy 3 sloty na friendów których możemy zapraszać na mecze i sądzę, że to będzie najlepsza forma współpracy wtedy z innymi outfitami. Dlatego zostajemy przy poprzednim planie z pewną modyfikacją. Będziemy balansować drużynę tak by było po równo graczy ze wszystkich 3 outfitów. Czyli 8 graczy PL13, 8 graczy P0L oraz 8 graczy RVV. Naturalnie w ramach PL13&P0L to możemy być płynni jak chcemy i dać sobie dowolne proporcje wedle dostępnych ludzi na dane terminy.

Co do samego RVV to oni sami zastanawiają się jeszcze ile osób zbiorą i jak chcą podejść do lanesmasha.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 22 mar 2016, 14:12

Witam,

ustawiony został Scrim z outfitem [HYDR]Hydra. Scrim będzie odbywał się wedle zasad PSBL, które są nam dosyć dobrze znane
Scrim odbędzie się w sobotę 02.04 o godzinie 21 CET(czasu polskiego w takim razie).

Hydra to outfit, który rekrutuje wyłacznie doświadczonych graczy i ich celem jest kompetetywna gra w lanesmashach czy PSBLach więc na pewno będą stanowić duże wyzwanie. Dlatego ten crim będzie na pewno pouczający zwłaszcza dla tych który na obecnych środowych scrimach czują, że nie mają dostatecznie dobrych przeciwników.

Pamiętajcie, że jest to scrim towarzyski więc odprężcie emocje i potraktujcie to... towarzysko. To w końcu jest okazja tez by zagrać w większych zespołach. Będzie to bardzo dobre przygotowanie do Lanesmasha poniewaz Hydra jest jednym z silniejszych oponentów tych rozgrywkach

[center]Scrim vs Hydra
Sobota
02.04
godzina 21:00
placówka (prawdopodobnie) Acan Southern Labs
[/center]

Przygotowanie: Nie będziemy robić przygotowania specjalnego. To towarzyski mecz więc tak też do tego podejdziemy. Nadal zostajemy oczywiście przy środowych sparringach na Jaeger, które są stałym punktem programu

Zapisy: W sposób oczywisty mamy 12 miejsc. W myśl dawania wszystkim równych szans, jako iż jest to towarzyski mecz chciałbym otworzyć zapisy dla wszystkich ale nie na zasadzie kto częściej sprawdza te internet. Dlatego zapisy rozpoczną się dokładnie w piątek o 20:00. To niemalże tydzień więc wszyscy mogą sprawdzić czy uda im się zoorganizować czas. Jednak wtedy już będzie obowiązywać zasada kto pierwszy ten lepszy. Więc ci którym na uczstnictwie zależy będą mogli szybko sprawdzić internety w piątek i się zapisać. Zapisy będa w formie wpisu na forum.

Po scrimie zbierzemy się i omówimy błędy i wypijemy za nie :D No i jeśli sam event się spodoba postaram się w takim razie zoorganizować więcej takich w przyszłości.

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 22 mar 2016, 16:08

Czyli jednak podejmujemy wyzwanie :D

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 22 mar 2016, 16:18

Niesyto napisał(a):

Czyli jednak podejmujemy wyzwanie :D
nie do końca bo niestety, w tę sobotę nie mogę. Dopiero w kolejną...

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 23 mar 2016, 11:20

Przypominam, że dizsiaj sparring na Jaeger, jak co środę o 20:300 na ts.planetsidebattles.org . Event otwarty dla wszystkich

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Post autor: Niesyto » 25 mar 2016, 20:17

Jako pierwszy zgłaszam się do scrima, w końcu zapisy od dzisiaj.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 28 mar 2016, 15:26

Ups, zapomniałem sam się dopisać
Czyli mamy:

1. Niesyto
2. Feontil
3. Uziriel
4. Kornyk
5. Korwin
6. IICzern
7. RachitynowyJoe
8. Wujeq
9. DreDpl

Nie zostało wbrew pozorom tak dużo miejsc więc śpieszcie się :D

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 30 mar 2016, 10:54

No dawać ludzie, środa i tylko 8 ludzi? Przestraszyliście się? :P Jak miałoby się robić lanesmasha na 24 osoby jak tak mało jest na trening do niego

PS: PRzypominam, że dzisiaj sparring o 20:30 na ts.planetsidebattles.org

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Post autor: RachitynowyJoe » 31 mar 2016, 10:09

1. Niesyto
2. Feontil
3. Uziriel
4. Kornyk
5. Korwin
6. IICzern
7. RachitynowyJoe
8. Wujeq
9. DreDpl
10. Kropel
11. SzprotkaGrozy - R

Zostąły dwa miejsca teoretycznie

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 06 kwie 2016, 10:50

W tym tygodniu nie odbędzie się sparring(ani dzisiaj ani w sobotę).

W związku iż poszukujemy outfitów na sobotnie scrimy czy moglibyście wyrazić swoją opinię na temat poniższych outfitów(nie znam ich bo nie gra na millerze)

BRTD
RO
DIGT/252V
FRC
1RPC
YBUS
CSG
ORBS
JNJ

wiem lista długo ale chciałbym się dowiedzieć jak je ratingujecie tak byśmy znaleźli odpowiednich sparring partnerów :D

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 06 kwie 2016, 12:27

BRTD - grają w TR, ogarnięci, często mają 2 składy piechoty i przerzucają swoje siły Galami, ale kiedy trzeba wyciągają również pojazdy. Jako cel stawiają sobie eliminację wrogich sił, jak i zajmowanie placówek przez współdziałanie w składzie. Zaciekle walczą. Mocny przeciwnik!!

RO - rosjanie ... i tyle by już wystarczyło ;) Bardzo ogarnięci, a czasem wydaje mi się że nawet ponad ludzkie możliwości. Mają przynajmniej jednego z "wspomagaczami" który informuje resztę zespołu gdzie idzie atak. Zazwyczaj dysponują zaledwnie jednym składem i głównie skupiają się na piechocie ewentualnie lotnictwie. Nie stronią od "farmienia" - szczególnie jeśli mają sprzęt lotniczy. Bardzo ciężki przeciwnik!!

DIGT - elita DIG'ów ( czyli z zergfitu jakim jest wyciągnęli najlepszych graczy którzy formują ich "Taktycznego brata" ) specjaliści od roboty ciężkiej do wykonania. Zdarza się że wysyłają "swój" zerg w jedno miejsce żeby skupić uwagę przeciwnika, a samemu flankując zniszczyć to co napotkają. Ciężki przeciwnik!!

FRC - mają kilku ogarniętych graczy, ale nie jest ich dużo. Sam outfit też nie jest duży. Byli by dobrym sparing-partnerem.

YBUS - obecnie rzadko ich widuję, a jak już to "fright'a" z byłych T4NK'ów aka byłego C4 (i co tam jeszcze było). Kiedyś jak ich więcej grało to prowadzili zaciekłe walki. Szybko zmieniali koncepcje i reorganizowali siły. Byli by dobrym sparing-partnerem.

ORBS - Specjalizują się w wielu wariantach, ale głównie w utrzymywaniu przejętych punktów przy współpracy własnych składów. Byli by dobrym sparing-partnerem.

JNJ - podobnie jak w przypadku ORBS'ów tylko zdaje się że nieco mnie liczny outfit. Byli by dobrym sparing-partnerem.

Co do reszty nie wiem. Zdarzyło mi się z nimi walczyć, ale niczym nie zabłysnęli więc nie jestem w stanie się na ich temat wypowiedzieć.

Co z podsumowaniem i wnioskami które omawialiśmy po sparingu z HYDRĄ?? I czy dziś wieczorkiem robimy coś konstruktywnego??
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 06 kwie 2016, 15:12

Scrim vs SMBR
Sobota
16.04
godzina (nie ustalone jeszcze do konca)
placówka nie ustalona


Przygotowanie: Poprzednio nie przygotowywalimy sie nie przygotwalismy bo chcielismy zobaczyc na ile nas stac tak jak stoimi i jakie bledy popelniamy. Teraz juz majac te wiedze mozna zaczac przygotowania do zmian by ulepszyc nasza druzyne.

1) Podzial na fireteam'y:
Podzielimy się na 3 fireteamy po 4 osoby. Na poczatku będa to osobne squady, jeśli pojdzie gladko to laczymy w jeden squad i robimy osobne fireteamy w ramach squadu. Jak wyglądalyby takie fireteamy:
Defaults:
HA
HA
HA
Medic
Spades:
HA
HA
Medic
Medic
Diamonds:
LA
LA
Infil
Medic

Jak to ma wyglądać: Defaults i Spades to dwie osobne komórki które będą kierowane by pokrywać 2 osobne sectory, przy czym diamonds mają być najbardziej ruchliwe i robić za wsparcie dla obu pomiędzy nimi w zależności od sytuacji Dlatego diamonds składa się z klas flankujących i wsparcia tylko.

Np.

Obrazek

Defaults i Spades pokrywają dwie flanki bazy(także punkt centralny ale od swojej strony) i pomiędzy nimi działa skład diamentow. W ten sposób infik może rzucić emp, medyk revive i LA otworzyć nowy kont ostrzału. Minus takiej budowy jest to, że centrum jest bardzo słabe ale tylko pozornie bo ma się 2 fireteamy które mogę zaatakowac je z obu stron. Oczywiście teoria teorią i wszystko trzeba przetestować.

2) Punkty orientacyjne na bazach.
To jest nowy element i będzie robiony na bierząco. Będziemy określać małe punkty orientacyjne na mapie by lepiej nawigować i lepiej to rozwiązać. To już zależnie od placówki. Ważne by nasze lokacje były łatwe i krótkie. "Skałka", "Balkon", "komin" tego typu. Będziemy robić na bierząco tuż przed sparingiem.


Zapisy: W sposób oczywisty mamy 12 miejsc. W myśl dawania wszystkim równych szans, jako iż jest to towarzyski mecz chciałbym otworzyć zapisy dla wszystkich ale nie na zasadzie kto częściej sprawdza te internet. Dlatego zapisy rozpoczną się dokładnie w piatek 08.04 o 20:00. Wszyscy mogą sprawdzić czy uda im się zoorganizować czas. Jednak wtedy już będzie obowiązywać zasada kto pierwszy ten lepszy. Więc ci którym na uczstnictwie zależy będą mogli szybko sprawdzić internety w piątek i się zapisać lub poprosic kogos by ich wpisal(oprocz mnie). Zapisy będa w formie wpisu na forum (ktorymkolwiek, oba obowiazuja).

Garsc informacji o SMBR: Pelna nazwa to SOMBRA FR, francuski outfit TR z Cobaltu. Jak wiekszosc outfitow narodowych maja przestrzal dobrych graczy i nowicjuszy. Na live staraja sie grac kazdy rodzaj gry choc wiekszosc ich czlonkow naturalnie przesuwa sie w strone gry czolgami jak to TR. Ich kompetetywne aktywnosci zazwyczaj skupialy sie na sparringach, lanesmashach wsrod francuskiej spolecznosci wiec trudno mi powiedziec cos ponad to ze na pewno maja jakiej doswiadczenie. Poziom jednak ich graczy na live nie jest jakis specjalnie wysoki(ani specjalnie niski) wiec beda idealnym sparring partnerem.


Pamiętajcie by na scrim przyjść z minimalnie 15 minutowym wyprzedzeniem. o 20:45 wchodzić będą rezerwy

Po scrimie zbierzemy się i omówimy jak zmiany na wyszly i co mozna by bylo robic dalej i lepiej.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 06 kwie 2016, 15:25

DreDpl pisze: Co do reszty nie wiem. Zdarzyło mi się z nimi walczyć, ale niczym nie zabłysnęli więc nie jestem w stanie się na ich temat wypowiedzieć.

Co z podsumowaniem i wnioskami które omawialiśmy po sparingu z HYDRĄ?? I czy dziś wieczorkiem robimy coś konstruktywnego??
Dzięki za info. Pierwszych sparring partnerów już mamy, ale trzeba załatwiać kolejnych i kolejnych.

Wnioski na ten czas zagnieździłem w zmianach w podejściu. Pełnego zapisu z tamtego spotkania robić nie chce, tylko najważniejsze wnioski i co zmieniamy. Mam pełny zapis z filmiku ale audio się zwaliło i wiec słucha się tego ciężko.

Dzisiaj wieczorem nie zrobimy nic bo zapomniałem, że dywizja pancerna chciała się spotkać i wzieli ten wieczór. Zresztą wszyscy narzekali na środowe spotkania więc i tak z nich rezygnujemy teraz.

Chciałbym jeszcze raz chociaz zrobić sobie goły sparring z tymi zmianami, najlepiej w przyszłą środę ale zobaczymy, będę pisał

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 09 kwie 2016, 11:44

Chyba ludzie zapomnieli, że ten piątek był więc ja zacznę :P

1. RachitynowyJoe
2. DreDpl
3.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 09 kwie 2016, 12:46

Z ciekawych przeciwników z Millera to dodałbym jeszcze do listy G00N'ów i MDK.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: Niesyto » 09 kwie 2016, 13:37

Mnie w sobotę nie będzie, ani dzisiaj ani za tydzień, więc odpadam.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 11 kwie 2016, 14:23

1. RachitynowyJoe
2. Uziriel2796
3. Kornyk
4. DreDpl

Obecnie prowadzę rozmwy na temat kolejnego sparringu na 26tego. Na razie z outfitami Re4 i TRID. Na początek wolę cobaltowe outfity bo mam z nimi lepszy kontakt ale powoli się kończą więc będę musiał zacząć gadać z millerowymi także.

Macie jakiś kontakt do tych MDK? Bo ich lider i oficerowie nie mają kont na reddicie(przynajmniej nazywających się podobnie do ich ksywek)

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 11 kwie 2016, 16:22

RachitynowyJoe pisze:
Macie jakiś kontakt do tych MDK? Bo ich lider i oficerowie nie mają kont na reddicie(przynajmniej nazywających się podobnie do ich ksywek)
Kontakt jest ... ale to tylko in-game na live'ie jak walczymy ze sobą ;)
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 11 kwie 2016, 16:37

ok, ze ważniejszych niusów. SMBR ma problem ze zgromadzeniem graczy. Da i odpowiedż dzisiaj w nocy jak sprawy stoją. Jeśli okaże się, że nie dadzą rady na szybko będę gadał z innymi outfitami abyśmy mieli ten mecz tak czy inaczej. Powiadomie o każdym etapie przez fora.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 12 kwie 2016, 10:27

Dobre i złe nowiny. SMBR nie może zebrac się w sobotę lecz będą mieli 10 osób w piątek, tj 15.04 o 21:00. W związku z tym spróbujmy zrobić nową listę na ten termin. Wiem, że dla wielu to sporo zmienia więc do czwartku będę zbierał zapisy i jak nie będziemy się zbliżać do liczby 10 wtedy to odwołamy. Sorry za niedogodności ale informacje daje wam jak tylko do mnie spływają

Zapisy na 15.04 więc:
1. RachitynowyJoe
2. DreDpl
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Z takich innych niusów, na 23 kwietnia finalizuje scrim z TRIDentem, ci to wielki outfit wiec nie będa mieli już problemów z ludźmi

Awatar użytkownika
Niesyto

Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Posty: 391
Rejestracja: 19 paź 2013, 15:16
Medals: 2
Postać PlanetSide 2: Niesyto

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: Niesyto » 13 kwie 2016, 19:40

No i dupa, 15.04 też mnie na 90% nie będzie :(

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 15 kwie 2016, 10:11

1. RachitynowyJoe
2. Kornyk - po harraserach Tongue
3. WilkGerard
4. Grzegorzek
5. DaimonTheFrey
6. Uziriel2796
7. Kuskusiek
8. 88Eden
9. Kropel
10. Inzejner
11. Bufu (rez)

Mam potwierdzenie od SMBR, czekamy na konta

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 15 kwie 2016, 13:29

Zdaje się że zostałem pominięty ... ale ok bo i tak nie wiem czy bym się pojawił. W razie czego będę rezerwowym.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 15 kwie 2016, 14:42

DreDpl pisze:Zdaje się że zostałem pominięty ... ale ok bo i tak nie wiem czy bym się pojawił. W razie czego będę rezerwowym.
aaaa, dopiero teraz zauważyłem, że edytowałeś moją odpowiedź, sorry. Patrzyłem na nowe posty poprostu i nie widziałem nowego po moim :D Głupio wyszło, spoko, lista i tak się zmieniła, więc ucziciwie cię zapiszę. Sorki, następnym razem byłoby lepiej gdyby była nowa odpowiedź bo jestem zbyt do tego przywyczajony.


1. RachitynowyJoe
2. Kornyk
3. WilkGerard
4. Czerń
5. DaimonTheFrey
6. Uziriel2796
7. Kuskusiek
8. 88Eden
9. Kropel
10. Inzejner
11. DreDpl
12. Bufu (rez)
13. Sower (jak zechce mi sie przyjsc.)

Z nowych rzeczy mamy of planetside battles potwierdzenie rezerwacji i konta tez już są. Wpisze je do arkusza około 19 czyli jak wrócę
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2016, 14:44 przez RachitynowyJoe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SLiM4cz3K

ŻOŁD Pilot Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
The one Sputnik
Oficer
Posty: 299
Rejestracja: 19 sty 2016, 18:20
Medals: 6
Postać PlanetSide 2: SLiM4cz3K

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: SLiM4cz3K » 15 kwie 2016, 14:43

Jak coś ja też mogę iść na rezerwę (jak znajdą dwóch więcej to może będzie 12 vs 12? :D
Obrazek
IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS WITH 350 NANITES AND CALL YOUR VORTEK REAVER

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 15 kwie 2016, 14:47

SLiM4cz3K pisze:Jak coś ja też mogę iść na rezerwę (jak znajdą dwóch więcej to może będzie 12 vs 12? :D
też na to liczę. Nawet myślałem czy by nie użyczyć im "naszych" którzy by zobaczyli od drugiej strony jak nasz setup się sprawdza bo w sumie tego jestem ciekawy. Sam iść nie mogę bo ja go mam wprowadzać. Zobaczymy na miejscu, oni tez powinni mieć zapisy na ostatnią chwilę więc chyba da radę 12na12 ale nie obiecuje

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 17 kwie 2016, 11:47

Wczoraj wieczorem zawitał do Nas na TS'a leader LPS (Los Piratos), outfitu NC na Millerze i zaproponował scrim na 30 kwietnia o 21:00. Czy bylibyśmy zainteresowani? Jeśli tak to czy termin pasuje czy ustalać inny (jak inny to jaki) ??
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 17 kwie 2016, 18:41

[quote='DreDpl']
Wczoraj wieczorem zawitał do Nas na TS'a leader LPS (Los Piratos), outfitu NC na Millerze i zaproponował scrim na 30 kwietnia o 21:00. Czy bylibyśmy zainteresowani? Jeśli tak to czy termin pasuje czy ustalać inny (jak inny to jaki) ??
[/quote]

30 kwietnia to już weekend majowy oraz serversmash (emerald vs cobalt). Mnie niestety nie będzie, ale jeśli znajdzie się ktoś chętny do organizacji to nie ma problemu by był(bo ludzi i tak będzie w opór). Brakuje tylko kogoś kto się zajmie drużyną właśnie.

Podobny problem jest z Re4 z którymi mamy się ustawić na scrim ale nie mamy terminu jeszcze. Jutro wystawię ogłoszenie o scrimie vs TRID który odbędzie się w najblizszą sobotę

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 18 kwie 2016, 12:39

To może zaproponować im (LPS-om) termin na 7 maja??
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 18 kwie 2016, 14:14

Scrim vs TRID
Sobota
23.04
godzina 21:00
placówka nie ustalona

Przygotowanie: Myślę, że ostatecznie fireteamy i podział na squady zdał egzamin. Oczywiście to jak tego używaliśmy zostawia sporo pola do ulepszeń ale sam pomysł jest trafiony. Musimy go usprawniać dalej ale zostawiamy go w naszym portfolio układu drużyny. Ale też wprowadzamy kolejne rzeczy. Także zbyt późno zrobiliśmy próby wspólnej lokalizacji ale je trzeba usprawnić

1) Podzial na fireteam'y zostawiamy:

Patrz tutaj: http://pl13.com.pl/thread-1567.html

2) Punkty orientacyjne na bazach.
Próbowaliśmy tego ale wyszedł lekki chaos więc musimy to poćwiczyć bardziej. Będziemy określać małe punkty orientacyjne na mapie by lepiej nawigować i lepiej to rozwiązać. To już zależnie od placówki. Ważne by nasze lokacje były łatwe i krótkie. "Skałka", "Balkon", "komin" tego typu. Będziemy robić na bierząco tuż przed sparingiem.
Także na placówce będzie wyznaczona oś ataku. Specjalnym waypointem będzie ustalany jeden wspólny kierunek od którego będziemy operować określeniami "lewo", "prawo", "prosto" itd. Kierunek ten prawie zawsze będzie wyznaczany na kierunek natarcia wroga.

3) Granaty funkcyjne i ich zagrywki

SMBR pokazało parę fajnych taktyk z użyciem granatów funkcyjnych, flashe, EMP i concussiony. Dlatego to co będzie kolejny nowy element w naszych starciach. Postaramy się parę razy zrobić zoorganizowane pushe(nawet jeśli nie potrzebne do końca bo bez nich sobie też byśmy poradzili) ale z użyciem specjalnych granatów. Na razie prosty schemat: ustawienie się przy zasłonach, na komende rzucenie granatów funkcyjnych i po sekundzie atak na pozycje. Zobaczymy czy to nam będzie wychodzić


Zapisy: Zapisy rozpoczną się dokładnie we wtorek 19.04 o 05:00. Wszyscy mogą sprawdzić czy uda im się zoorganizować czas. Jednak wtedy już będzie obowiązywać zasada kto pierwszy ten lepszy. Zapisy będa w formie wpisu na forum (ktorymkolwiek, oba obowiazuja).

Garsc informacji oTRID: Trident to najsprawniej działający zergfit planetside 2. Praktycznie są osią na której opiera się całe cobaltowe vanu. Mają naprawdę wszelakie aktywności w tym też i kompetetywną drużynę. Ich gracze oczywiście średnio nie mają dobrego poziomu ale jest to średnia z ponad 2 tysięcy członków. Dlatego nie można ich lekceważyć


Pamiętajcie by na scrim przyjść z minimalnie 15 minutowym wyprzedzeniem. o 20:45 wchodzić będą rezerwy

Po scrimie zbierzemy się i omówimy jak zmiany na wyszly i co mozna by bylo robic dalej i lepiej.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 18 kwie 2016, 14:36

DreDpl pisze:To może zaproponować im (LPS-om) termin na 7 maja??
7 maja brzmi bardzo dobrze, Ja mogę i wtedy będzie się dało wszystko odpalić. Masz do nich kontakt? Czy też komunikację możesz wziąć na siebie(mnie nie będzie przez większość początku maja)?

btw, mogę każdy scrim robić jako osbne wątki? Bo ten zrobił się wielki i strasznie nieczytelny ale z drugiej strony nie chce spamować.

Dodałem też scrim z TRIDem na tę sobotę. Można się zapisywać

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: Vorthax » 18 kwie 2016, 14:47

Dodałem oddzielny pod-dział dla "Competitive", może tak będzie najwygodniej.

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 18 kwie 2016, 15:30

dzięki!

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 18 kwie 2016, 15:36

Ok to organizację z LPS'ami biorę na siebie. Jedynie w sprawie załatwienia kont i terminu nie wiem do jakich adminów trzeba się zgłosić.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 18 kwie 2016, 16:02

DreDpl pisze:Ok to organizację z LPS'ami biorę na siebie. Jedynie w sprawie załatwienia kont i terminu nie wiem do jakich adminów trzeba się zgłosić.
to wezmę na siebie, wystarczy, że będe miał termin to konta zarezerwuje

Awatar użytkownika
RachitynowyJoe
[PL13]
Posty: 100
Rejestracja: 14 paź 2013, 13:37

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: RachitynowyJoe » 27 kwie 2016, 11:33

Zapisy przyspieszono i kończą się 30 kwietnia już. To tydzień wczesniej niż planowałem. Sytuacja nie jest łątwa bo nie udało mi się nawiązać kontaktu z innymi outfitami chętnymi ORAZ mogącymi wystawić dostatecznie dobrą drużynę. Dlatego musimy polegac na nas samych. Zapisy kończą się 30 kiwetnia więc też wtedy chce zebrać listę osób chętnych. Potrzebujemy 26 osób by móc wystartować. Razem polskie outfity mają prawie 200 osób aktywnych tydzień w tydzień więc 26 osób nie wydaje się tak super trudne.

Tutaj dokument do zapisów by wszyscy wiedzieli co i jak. Zapisy w drugiej karcie, w pierwszej najpotrzebniejsze informacje. Przekażcie swoim kolegom i koleżanką z outfitu którzy nie odwiedzają często forum o tej informacji

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1077045587

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: DreDpl » 30 kwie 2016, 13:51

Kolejny wyrównany z Naszym poziomem outfit chce zagrać scrima. Tym razem hiszpański outfit TR [ES] z Millera.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
SLiM4cz3K

ŻOŁD Pilot Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
The one Sputnik
Oficer
Posty: 299
Rejestracja: 19 sty 2016, 18:20
Medals: 6
Postać PlanetSide 2: SLiM4cz3K

Re: Lanesmash season 2016

Post autor: SLiM4cz3K » 30 kwie 2016, 18:41

Miło :D
Obrazek
IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS WITH 350 NANITES AND CALL YOUR VORTEK REAVER

ODPOWIEDZ