Zmienił się regulamin forum (dodaliśmy informacje o cookies/RODO)

Najbliższe wydarzenia:


Na stałe zmieniamy komunikator na Discord'a




NOSAT: Każdy czwartek godz.: 20:30/21:00




Pancerna niedziela - Każda niedziela godz. 20:00




Dywizja Piechoty SoC - Wznowienie działania - każdy piątek i sobota o godz.: 20:00


Po więcej infromacji zapraszamy na Discorda: https://discord.gg/X8xH3dP

No Man's Sky

Gdy już nawet otwierając lodówkę widzimy SatoTR w moskicie.
Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 18 sie 2016, 10:36

DreD i jego szczęście:

Obrazek
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Pitbooll

Diamentowy Karabin The one Carmageddon
Oficer
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2014, 12:31
Medals: 3
Postać PlanetSide 2: Pitbooll

Re: No Man's Sky

Post autor: Pitbooll » 19 sie 2016, 7:21

Ale że JAK?!?
IN "NFI-2000 Turbo" WE TRUST.

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Re: No Man's Sky

Post autor: Vorthax » 19 sie 2016, 11:59

DreDpl pisze:Macie też tak że jak lądujecie na planecie z fauną i na starcie zeskanujecie kilka gatunków, następnie kolejne, aż w końcu zostaje jeden którego nigdzie nie możecie znaleźć?? Jestem w nowym systemie i tak to właśnie wygląda już na drugiej planecie. Co one się tak kamuflują, czy po prostu nie szukam tam gdzie powinienem?? :P
Kolejność zwierząt na liście: ląd, powietrze, jaskinie, woda

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 19 sie 2016, 15:28

Pitbooll pisze:Ale że JAK?!?

DreD potrafi ... z DreDa szczęściem i takie akcje są możliwe :D
To było tak: przyleciałem na planetę, polatałem to tu, to tam ... no i w końcu wylądowałem na placówce z landing padem i terminalem handlowym. Po czym tak pochłonął mnie eksplor że nim się zdążyłem zorientować byłem już jakieś 17 min od mojego statku ;) Zacząłem wracać ... no i tak do niego wracałem ponad 45 min :D (bo tu zajrzę, tam coś ciekawego widać ... sami wiecie jak jest). Nagle orientuję się że nigdzie nie widzę ikonki mojego statku. Rozglądam się wokół iiii nie ma ... przepadł. Spoglądam do góry, a tu coś takiego jak na screenie :D No i jak tu nie kochać tej gry?! :p
Ale statek odzyskałem ... po ponad godzinie poszukiwań odpowiedniej placówki z magnesem.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Re: No Man's Sky

Post autor: Czak Noriz » 21 sie 2016, 16:03

Zajebiście. Masz fart, bo ubera to byś sobie tam nie wezwał.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 21 sie 2016, 16:35

Dwa kolejne systemy odkryte przez moją osobę:

Nazwa systemu: Warp 1 (na cześć pierwszego skoku w hiperprzestrzeni)

Liczba planet: 6 (w tym 4 z wodą, jedna z nich z promieniowaniem radioaktywnym)

Planeta: Alaska Prime - zimna/fauna i flora średnia/średnia ilość minerałów

Planeta: Paradise - ciepła,piękna, posiadająca sporo flory i fauny - tej zabójczej również.

Planeta: Stone Snakes - gorąca z ciekawymi formami skalnymi przypominającymi ogromne węże/brak fauny i prawie zerowa flora

Planeta: Bajoro - gorąca z dużymi akwenami/brak fauny i prawie zerowa flora

Planeta: Cieplo-cieplej - ciepła/posiada spore akweny/średnia flora i fauna

Planeta: Promienny Raj - promieniowanie/z dużymi akwenami/spora fauna i flora/dużo minerałów !UWAGA! kradną statki kosmiczne i porzucają je w przestrzeni kosmicznej ;) :D



Nazwa systemu: Sentinels of Conglomerate

Liczba planet: 3

Planeta: Sentinels - wrogo nastawieni Sentinelsi/brak flory i fauny/obecny Gravitanium

Planeta: of - brak fauny i mało flory

Planeta: Conglomerate - radiacja/ciepła/średnia flora i fauna
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Re: No Man's Sky

Post autor: Czak Noriz » 22 sie 2016, 5:45

Obejrzałem dzisiaj recenzję tej gry na tv gry i angry joe show. W obu przypadkach obok zachwytu nad rozległością gry przebija krytyka tego, że autorzy zbyt dużo naobiecywali i gra nie posiada tej treści jaka była zapowiadana. Z recenzji wynika także, że jest wiele rzeczy do poprawienia w mechanice gry, jak również istnieje pilna potrzeba zapełnienia gry treścią, bo sama eksploracja po kilkunastu godzinach rozgrywki zaczyna po prostu nużyć. No i te crashe...
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

Awatar użytkownika
LTKLpl

ŻOŁD Pilot Dinozaur 2013 Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 653
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: LTKLpl

Re: No Man's Sky

Post autor: LTKLpl » 22 sie 2016, 8:04

Wściekły Józio jest wściekły :D

https://www.youtube.com/watch?v=uTTPlqK8AnY
Obrazek

Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Re: No Man's Sky

Post autor: Czak Noriz » 22 sie 2016, 13:29

Tak na marginesie przyszły mi do głowy fajne nazwy na planetę: Spejson, albo Kapitan Bomba :), a na galaktykę Blok Ekipa. No a z Kapitana Bomby na planetę to Nagi Kuta_cz no i galaktyka Kurwix, Kujwdubie, Siusiacz i Khutas :)
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 23 sie 2016, 13:04

Oczywiście recenzje są nieprzychylne i zgodzę się z nimi, bo to jest nadal jebany port z PS4!! Ale mimo tych wad gra mi się świetnie!! Przykład z wczoraj:

Trafiłem na kolejny system ... tym razem z stacją Atlasa. Okazuje się że system został już odkryty przez gracza o którym wspominałem wcześniej "&Sam". Wychodzi na to że jest/bądź był w mojej okolicy i jakimś sposobem wyświetla mi systemy odkryte przez jego osobę w moich odkryciach. Ktoś z Was ma podobnie (natknęliście się już na innych graczy?) Ale mniejsza o to. System jak i jedna z planet zostały odkryte, lecz pozostałe dwie planety nie ruszone.

Pierwszą z dużymi akwenami, nieliczną florą i średnią fauną nazwałem: "&Sam is a bad explorer" ;) :D

Z ciekawości zajrzałem również na tą planetę którą rzekomo odkrył. Wylądowałem i okazało się że jest opustoszała, a nieliczna flora została już przez niego przeskanowana. Już miałem się zbierać ale coś jakby mnie przyciągnęło w jedno z zagłębień w ziemi. Okazało się że to ujście z jaskini jakich na tej planecie jest cała sieć. Moją uwagę skupiła roślina podobna do dyni/jaja, lecz nie mogłem jej zeskanować. Pomyślałem podejdę i zobaczę co to. Jakież było moje zdziwienie kiedy podszedłem i okazało się że mogę wejść z tym czymś w interakcję, a nad samym obiektem ukazuje się napis "nieznane"!! Miałem pewne obawy czy aby powinienem to coś w ogóle ruszać ( w końcu nie chciałem skończyć jak Ci głupcy z filmu "Prometeusz" :D ). Ciekawość okazała się zbyt wielka żeby się jej oprzeć. Zrobiłem to i oto co się stało:

Obrazek

W pierwszym momencie - myśl: UCIEKAJ do statku!! ;) :D

Po bliższym przyglądnięciu się okazało się że w środku jest jakaś cholernie rzadko spotykana perła którą można opchnąć za ok 30 tyś. Podziemia są tym całe wypełnione, a w okolicy jedyne placówki jakie występują to terminale handlowe (robocik). Lepiej być chyba nie mogło! I pomyśleć że ten gość przeskanował to co było za powierzchni, stwierdził że nic ciekawego i odleciał!! W jaskini odkryłem jeszcze 3 rodzaje fauny.
Morał z tego taki że nawet jeśli system/planeta zostały już odkryte to warto tam zajrzeć choćby na chwilkę ... może okazać się że warto.

Gra ma mnóstwo contentu poukrywanego i czekającego na wytrwałych odkrywców. A jak ktoś nie jest w stanie pojąć koncepcji i ogromu tej gry (a także jej przyszłościowego potencjału) ... no to sorry ale wg. mnie jest w pewien sposób ograniczony. Albo nie patrzy na "większy obrazek" jaki ta gra sobą reprezentuje.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Re: No Man's Sky

Post autor: Vorthax » 23 sie 2016, 14:16

Engine jest niezły, contentu jest sporo, ale całość sprawia wrażenie jakby na którymś etapie zabrakło im mocy przerobowych i zamiast dokończyć poobcinali wszystko co nie działało i wypuścili tak jak jest...

A za UI żywcem przeniesione z konsoli powinno się karać więzieniem.

Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Re: No Man's Sky

Post autor: Czak Noriz » 23 sie 2016, 17:44

Z tym brakiem kontentu to chodziło mi o to, że ta gra na razie jest dla hardkorowych explorerów. Ja mam nadzieję, że kiedyś się nią pobawię, ale dopiero jak wstawią updateami jakieś nowe rzeczy, które urozmaicą rozgrywkę. Może powstanie jakiś fajny update, DLC lub przynajmniej mod?
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

Awatar użytkownika
LTKLpl

ŻOŁD Pilot Dinozaur 2013 Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 653
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: LTKLpl

Re: No Man's Sky

Post autor: LTKLpl » 23 sie 2016, 19:50

Aż mi się przypomniał okres, gdy w Planecie w imię testów dali interfejs w wersji dla niewidomych :D

Osobiście no-mansów jeszcze nie skreślam, jeśli faktycznie zamierzają rozwijać tytuł, to poczekam aż zacznie bardziej przypominać SoH i wtedy kupię :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Re: No Man's Sky

Post autor: Vorthax » 02 wrz 2016, 17:45


Bastekpol

Dinozaur 2012
Posty: 23
Rejestracja: 04 cze 2013, 15:08
Medals: 1

Re: No Man's Sky

Post autor: Bastekpol » 16 wrz 2016, 13:24

No man's sky cz. 2


Witam wszystkich.
Po pierwsze przepraszam że nie siedzę na TS ale wynika to że mam mało czasu i czasami nie mogę rozmawiać z uwagi na nową terrorystkę w domu ;)
Po drugie
Obiecałem że opiszę co i jak w tym No man's sky jak trochę sobie w nim posiedzę. I tak mam przegrane dopiero 111 godzin. udało mi się skompletować wszystkie sloty w plecaku i statek z 45 slotami ( brakuje jeszcze trzech do pełnego wypasu) Nie bawię się w odkrywanie wszystkich gatunków na planetach bo mi się nie chce latać za jednym gatunkiem którego zazwyczaj brakuje i czasami wydaje mi się że skubaniec w chwili gdy mam go odkryć zakopuje się pod ziemię, a ilość kredytów którą się dostaje jest mała ( ok 200.000 - 300.000) gdzie jak trafisz na planetę z kulami Grawin lub perłami czy sześcianami jesteś w stanie zarobić w 3 - 4 g 10 do 15 milionów w zależności od kursu :))).
Co do samej gry. No cóż jest dla typowych zapaleńców, na razie bitwy z piratami w przestrzeni kosmicznej proste oczywiście jeśli masz odpowiednie osłony i zmodyfikowane działka, a to można zrobić naprawdę prosto. Eksploracja planet ciekawa od pustych po naprawdę obfitujące w faunę i florę od pokracznych zwierzaków wyglądających jak by pijany naukowiec dodatkowo na niezłym kopie z amfy pozszywał co mu pod rękę wlazło do gatunków całkiem sensownie poskładanych wyglądających jak prawdziwy twór natury.
Niestety gra przynudza na każdej planecie budynki podobne stacje handlowe podobne różnice tylko w zależności od rasy która je budowała a na razie poznałem trzy. Jedyne co trzyma w tej grze to ciekawość CO TAM BĘDZIE DALEJ.
W czasie podróży poznajemy historię galaktyki nie będę tu spoilerował :) ale niby coś się kłębi coś jest niby do wyjaśnienia - zobaczymy. Jeżeli obierzemy kurs od razu do wnętrza galaktyki możliwe jest dotarcie tam bardzo szybko pierwszy lepszy stateczek budujemy dodatkowe "wspomagacze do hiper napędu" i sru. Ale pewne osiągnięcia w grze odblokowują się dopiero jak co nieco przeżyjemy na ekstremalnych planetach lub poznając odpowiednią liczbę obcych czy nauczymy się ich języka.
Osobiście uważam że gra jeśli pozostanie w tym kształcie umrze za rok no może półtora. Będą w nią grały tylko nieliczne grupy "zapaleńców". Jej powstanie na pewno zmieni świat gier na lepsze. Sama koncepcja gry jest niesamowita ogrom świata w sumie nie do ogarnięcia. Zdarzało mi się że oglądałem jak zauroczony krajobrazy wygenerowane przez komputer. Myślę że mogę powiedzieć że jest to gra która całkowicie daje wolny wybór graczowi. Tu naprawdę możesz robić co chcesz. Ale na dłuższą metę to ile możesz handlować? Ilu piratów zestrzelić? A walka z ze strażnikami jest zawsze skazana na porażkę. O ile na planecie dasz sobie radę nawet w najwyższym stopniu tzw. ALARMU to w przestrzeni kosmiczne po zniszczeniu czterech pięciu wielkich statków ładunkowych zlatują się ja muchy do G...... ;) i jedyne co możesz robić to non stop ładować tarcze. i uciekać na planetę :)
Miejmy nadzieję że twórcy dołożą możliwości budowy czego kol wiek i możliwość spotykania innych graczy. Bo sam fakt odnajdywania planet odkrytych przez innego gracza nie jest aż tak fascynująca jak by sie wydawało. Co prawda można znaleźć jeszcze nie odkryte rzeczy przez poprzednika ale hmmm. Przydała by się jakaś dodatkowa boczna linia wątkowa nie tylko dotarcie do centrum galaktyki.
W sumie każdy miłośnik SF powinien zaliczyć ten tytuł (oczywiście gdyby nie ta cena) Każdy ma inne odczucia i inne podejście do sprawy ale grając w No man's sky inaczej spojrzymy na inne gry SF. Tak jak dla mnie Wiedźmin 3 stał się grą odnośnikową dla każdej innej tak myślę że No man's sky będzie grą odnośnikową dla każdej innej SF.
Bastekpol.


Ps. Mam nadzieję że nie długo spotkamy się na PS2 i że nie skreśliliście mnie jeszcze z Outfit-u :)))))
Sebastian

Bastekpol

Dinozaur 2012
Posty: 23
Rejestracja: 04 cze 2013, 15:08
Medals: 1

Re: No Man's Sky

Post autor: Bastekpol » 16 wrz 2016, 13:36

DreDpl jeśli zbierzesz większa ilość pereł to leć na stację kosmiczną uważaj bo prawie zawsze zaatakują Cię piraci. Nie sprzedawaj ich w sklepie ale lataj od statku do statku i patrz który zaoferuję cenę promocyjną taka żółta gwiazdka przy nazwie możesz zapas sprzedać nawar ze 111% zyskiem więcej niż cena sklepowa. przeważnie czwarty, piąty handlowiec daje taką cenę. Ja tak zarobiłem na pierwszy statek 40 slotowy.
Co dziwne gdy już mam statek 45 slotowy na planetach znajduję tylko o niższych slotach. Po odnalezieniu takiego przejmuję go rozbieram wszystkie technologie i okradam ze wszystkiego :D
Ps. teraz w slotach statku można grupować kule perły i sześciany po 100 szt. :)

Bastekpol

Dinozaur 2012
Posty: 23
Rejestracja: 04 cze 2013, 15:08
Medals: 1

Re: No Man's Sky

Post autor: Bastekpol » 16 wrz 2016, 15:40

PS Huja można :/ raz można raz nie dziwne

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 27 lis 2016, 14:19

Nowy patch z konstrukcjami wyszedł. Filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=hI9PvjJJijY
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

Awatar użytkownika
Pitbooll

Diamentowy Karabin The one Carmageddon
Oficer
Posty: 113
Rejestracja: 18 lut 2014, 12:31
Medals: 3
Postać PlanetSide 2: Pitbooll

Re: No Man's Sky

Post autor: Pitbooll » 09 mar 2017, 14:14

Harasser w nomanskaju xD Nawet turbo ma!

https://youtu.be/ZDNtbosTCvo?t=48s
Ostatnio zmieniony 11 mar 2017, 20:48 przez Czak Noriz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bbcode
IN "NFI-2000 Turbo" WE TRUST.

Awatar użytkownika
Czak Noriz

Diamentowy Karabin Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 528
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:41
Medals: 3
Lokalizacja: Szczecin Abandoned Offices
Postać PlanetSide 2: CzakNoriz

Re: No Man's Sky

Post autor: Czak Noriz » 11 mar 2017, 20:52

Ale nie ma Halabardy więc do kitu.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY BREAK THE GLASS AND CALL YOUR MAX UNIT

Awatar użytkownika
KUBUA3108

Dinozaur 2013
Posty: 58
Rejestracja: 10 paź 2013, 22:52
Medals: 1
Lokalizacja: Porąbka (Śląsk)
Postać PlanetSide 2: KUBUA3108

Re: No Man's Sky

Post autor: KUBUA3108 » 14 mar 2017, 13:06


Awatar użytkownika
LTKLpl

ŻOŁD Pilot Dinozaur 2013 Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 653
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:22
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: LTKLpl

Re: No Man's Sky

Post autor: LTKLpl » 14 sie 2017, 16:19

Obrazek

stivenNC

Diamentowy Karabin Baretka NOSAT
Oficer
Posty: 29
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:53
Medals: 2
Lokalizacja: Kraków
Postać PlanetSide 2: stivenNC

Re: No Man's Sky

Post autor: stivenNC » 14 sie 2017, 19:15

Wczoraj "skończyłem" swoją pierwszą planetę... i dalej na niej siedzę :P

Awatar użytkownika
Vorthax

Pilot Diamentowy Karabin Dinozaur 2012 Baretka NOSAT
Administrator
Posty: 848
Rejestracja: 13 sty 2013, 0:08
Medals: 4
Postać PlanetSide 2: Vorthax

Re: No Man's Sky

Post autor: Vorthax » 19 maja 2018, 1:43

Heh. Po całej tej g***burzy, i z 2 latami opóźnienia ma się pojawić multiplayer.

Awatar użytkownika
DreDpl

ŻOŁD Diamentowy Karabin Pilot Dinozaur 2012
Death Incarnate Certyfikowany Medyk Baretka NOSAT The one
Oficer
Posty: 1389
Rejestracja: 11 sty 2013, 2:32
Medals: 8
Lokalizacja: Opole
Postać PlanetSide 2: DreDpl
Kontakt:

Re: No Man's Sky

Post autor: DreDpl » 15 sie 2018, 14:24

I jest i multi. Bastek i Fryzjer już próbowali. Zaktualizowałem ale z racji wyjazdu urlopowego przetestuje dopiero jak wrócę.
Obrazek

IN CASE OF EMERGENCY KEEP CALM AND CEASE FIRE, I'M ON YOUR SIDE!!

ODPOWIEDZ